Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írjak neki vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek szeretnék írni, messze lakik tőlem nem szoktunk beszélgetni csak ritkán. Onnan ismerjük egymást hogy a nagyszuleink szomszedok. Nekem bejön, de nem tudom hogy én bejövök-e neki. Írjak rá? És ha igen mit? Egyidősek vagyunk. 16/L

2019. szept. 25. 14:58
 1/6 A kérdező kommentje:
És én szoktam írni. Ő eddig csak néhányszor írt. De ha itt van akkor meg állandóan beszélget velem, jól érzi magát velem.
2019. szept. 25. 15:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írjál,de ne nyomulj.
2019. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle hogy mikor megy legközelebb a nagy szüleihez mert jó lenne beszélgetni vele 🙂
2019. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindig én kérdezem:( nem fog nyomulósnak tartani?
2019. szept. 26. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Írj neki minden nap valami banális, hétköznapi dologról. Csak úgy mesélj. Ne kérdezz, csak mondd el, mi történt veled aznap, mit láttál az utcán, mit mondott a barátnőd.

Egy idő után alig várja majd, hogy üzenj, és hiányérzete lesz ha nem kap hírt felőled.

2019. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig "nem vette a lapot", akkor hagyd abba legalább kis időre az írást. Ha hiányolni fog, akkor úgyis jelentkezik. Ha mégsem, akkor ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni utasnak...
2019. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!