Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írják neki? és ha igen mit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írják neki? és ha igen mit?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, kicsit több is ez szipla "tetszésnél" mert tavaly beszélgettünk és alakulóba volt, hogy esetleg össze jövünk. De más suliba kellett mennem mert el költöztünk és igy annyiba maradt. Ma be jelöltem facebookon és vissza is igazolt. Ő nem fog írni mert nagyon félénk lány, én meg nem tudom, hogy mit írjak. Hálás lennék ha adnátok par tippet. Köszönöm előre is. 17/F

#szerelem #párkapcsolat #üzenet #beszélgetés kezdeményezés
2019. szept. 7. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,

rég láttalak


-


de haver, ha írni nem tudsz neki, mi lesz, ha élesben kell beszélned vele?

2019. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk: szia! Hogy vagy? Rég beszéltünk. Mi a helyzet veled? Stb stb. Aztán majd úgy is jön magától....
2019. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az, hogy ha már facebookon legalabb valamit irnánk egymásnak már sokkal könnyebb lenne.
2019. szept. 8. 11:00
 4/4 anonim válasza:
Írhatsz neki bármit, a lényeg az,hogy kérdés legyen benne, mert akkor talán mond is valamit magáról, amit meglovagolva tovább lehet a beszélgetés fonalát görgetni.
2019. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!