Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik nekem egy fiú?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából most érzek ilyet először életemben. Az osztályunkba már kicsit több mint két éve jár egy fiú,aki iránt már egy jó ideje többet érzek mint barátság. Mint szerintem mindenki megosztottam ezt a legjobb barátnőmmel akiben eléggé megbízom,mert már lassan 7 éve elválaszthatatlan barátnők vagyunk. Ő azt mondta,hogy neki mintha egy pár hónapja azt mondta volna a fiú,hogy szerelmes valakibe az osztályból,de azt nem árulta el,hogy kibe. Mivan ha én vagyok az a lány?

Mit tegyek,hogy észrevegyen,csak egy kicsit?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm,minden hasznos tanács nagyon jól jön!



2019. szept. 30. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Mit tegyél,hogy észrevegyen?

Ha két év alatt sem vett észre,akkor a fejedre is állhatsz, nem lesz belőle semmi.

Ha észrevett és gyáva,akkor meg találsz jobbat.

2019. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

"Bárcsak többet tanítanának a vikingekről"


5-ből 4 srácnál működik

2019. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Adj neki jeleket.
2019. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
mi van ha nem te vagy.
2019. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

*Lehetőleg egyértelmű verbális jeleket, úgymint: "Mit csinálsz péntek este"


Az "4,5 másodpercig nézem a folyosón" nem számít jelnek.

2019. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy azér nem nyit feléd, mer van ez a sztereotípia, hogy "osztálytárssal nem jövünk össze". Lehet, hogy majd ballagás után gondolt arra, hogy megkérdezi, és ha még neked sem lesz senkid, akkor majd elmászkálhatnátok együtt.

Amúgy, ha nem neked mondta, hanem a barátnődnek, akkor ez lehet a barátnőd is, lehetsz te is, meg amúgy tök más is egyébként; de nemtom. Faggatózásra osztotta meg például az információt, vagy csak úgy random? Például ez is számíthat, de ebből még mindig nem derül ki, hogy ki jön be neki jobban, vagy legjobban?

2019. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez de gyerekes.

F

2019. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!