Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 5 éve tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve tetszik egy fiú, de nem tudok mit tenni. Hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés
Szóval. 16 éves vagyok, és lassan 5. éve hogy tetszik egy fiú. Általánosba, és gimibe is egy helyre jártunk/járunk, tehát szinte minden nap szembe jön velem. Köszönő viszonyban vagyunk, de ennél tovább még sosem jutottam vele, mert egyszerűen...fogalmam sincs. Van mikor tetszik, aztán egy hétig nem, de aztán meglátom, és ismét... Igazából, nem igazán ismerem, de a megjelenésével és a kisugárzásával olyan hatással van rám, hogy menten össze tudnék esni a gyomorgörcs miatt. Tudom hogy köztünk nem is lesz semmi, elméletileg sokkal másabb lányok jönnek be neki, mint én, de nem tudom eldobni. Sokszor álmodok róla, és napközben mint egy kis ötödikes, egyfolytában rajta jár az eszem. És annyira tökéletesnek találom, hogy más nem tud tetszeni. Hiába próbálok ismerkedni más fiúkkal, olyan, mintha az ő árnyékában mindenki elveszne. Meg akarok szabadulni ettől az érzéstől, mert miközben olvadozok miatta, szánalmasnak érzem magam. Már nem tudok kinek beszélni sem erről, mert mindenkinek beadtam, hogy már nem tetszik. Mert ez gáz. De egyszerűen fogalmam sincs hogy "szakítsak" ezzel az istenítéssel.

2019. szept. 29. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Keresel egy olyan pasit akivel legalabb annyira boldog lehetsz ahogy a csavoval elkepzeled magad.
2019. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kamugyrosz ***** válasza:
18%

Ahogy az első irta

Átérzem és hat elég sz.r

Én már 6 éve orzom az emlékét

2019. szept. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá, hívd el valahova és nézd meg, mi történik.

Ha te is tetszel neki, happy end.

Ha nem, legalább lezárod az 5 éve tartó rajongást.

2019. szept. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Velem is ugyanez volt, a sráccal egy baráti társaságunk van. Nem láttam sokszor, és mégis róla álmodoztam folyton. Kicsit a fejemben rá is szépítettem a személyiségére (oké ennek most így nem volt értelme, de aki hasonló helyzetben volt már, tudja more gondolok)

A srácnak lett barátnője kb 1 éve én meg egy ideig "féltékeny" voltam magamban, de ahogy láttam róluk tök aranyos boldog képeket, "kiszerettem" belőle. Most már csak nézem hogy milyen aranyosak együtt.

Igaz hogy mindenhez csak idő kell.

2019. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd el randizni!

Jobb ha tudod ,hogy van esély nála vagy nincs.

2019. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!