Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, ez előtt több éven keresztül szerelmes voltam lányokba, mondjuk csak viszonzatlan szerelem volt, de ez most nem annyira lényeges. Viszont már majdnem másfél éve nem voltam szerelmes senkibe, volt olyan, hogy egy-egy lány kicsit megtetszett, de minden el is múlt egy hét után, és rá jöttem hogy csak simán szimpatikus volt. Meg igazából szeretek szerelmes lenni, és örülnék neki, ha az lehetnék, de most már több mint egy éve nem vagyok senkibe. Ez miért lehet?

2019. okt. 1. 15:39
 1/5 anonim válasza:
100%

Kedvesem, igazi szerelem egy átlagember életében 1-2x fordul elő. Ritkán ilyen fiatalon. Ezek inkább csak fellángolások.

Ne aggódj, majd lesz.

2019. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy kiábrándultál,már egyáltalán nem kívánod a szeretetet senkitől sem.

Elhidegültél érzelmileg,vagy pedig eltompult az érzelmi empátiád a sok elutasítástól,ugyanis lehet ez egy érzelmi trauma. A személyiségzavaros emberek szeretetnélküliségben nőttek fel és mindig traumákat éltek át. Ez is lehet egy trauma. Az hogy nem kapod meg a szükséges szeretet adagot amire ugye mindenki vágyik. Egy pszichológus segíthet.

2019. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nem tudsz szerelmes lenni! Semmi mást nem hoz, csak bajt és szenvedést!

Rengeteg ember szívesen cserélne veled!!!!!!!

2019. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szerelem egy túlértékelt dolog, ráadásul a legtöbb ember nem is valakibe szerelmes, hanem az érzést szereti. Szerelmes a szerelembe.
2019. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szerelem egy olyan dolog,amit nem szabad erőltetni. Majd leszel szerelmes,de nem ma.
2019. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!