Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet valakiből könnyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakiből könnyen kiszeretni? Egyáltalán lehetséges ha nagyon erős szerelemről van szó, vagy ez örökké így marad?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer minden elmúlik, vagyis... A szerelem igen, a fájdalom amit okozott, az nem.
2018. ápr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is mondta, nekem volt egy lány barátom, többet akartam vele, ő csak barátságot. Nagyon szerettem, őszinte leszek, a mai napig nem éreztem olyan erős érzelmeket más iránt, mint iránta, de nem lehettünk együtt. Egy hosszabb idő alatt feldolgoztam, mára már nem is érint rosszul a dolog, de a fájdalom, ami a feldolgozás alart keletkezett, még a mai napig érzem. Egyébként bontottam vele minden kapcsolatot, azóta se beszéltünk, pedig
2018. ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg jóba, nagyon jóba voltunk. Bocsi 2-es vagyok, véletlenül elküldtem és még nem fejeztem be.
2018. ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En mar 3 eve nem tudok felejteni
2018. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!