Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy másik lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy másik lány tetszik?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátnőmmel és egész jól megvagyunk. Talalkoztam egy regi lany ismerosommel es elmondta, hogy feltekeny a baratnomre mert össze akart velem jönni csak akkor jöttem össze a mostani barátnőmmel. Nagyon kétes érzelmek vannak bennem mert nem akarom otthagyni a biztosat de nagyon tetszik a másik lány akinél régebben azt hittem, hogy semmi esélyem.
2019. okt. 1. 20:39
 1/4 A kérdező kommentje:
20/F
2019. okt. 1. 20:39
 2/4 kargor ***** válasza:
45%

Hello!

Egy két éves kapcsolatott nem érdemes tönkre tenni egy bizonytalanért!

Maradj a mostani barátnődnél és mond meg a régi ismerősnek, hogy nem csalod meg a barátnődet!

2019. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegény barátnőd, jobbat érdemel...hagyd, hadd találjon egy normális fiút!
2019. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát már maga az a tény rosszul hangzik, hogy miközben együtt vagy a barátnőddel valaki más is megtetszik. Nem tudom így mennyi értelme van a kapcsolatoknak. Ha már egyszer ezt egy lány kiváltotta belőled más is kifogja. Talán maga az a tény vonzó számodra hogy eddig azt hitted nem kaphatod meg és most rájöttél hogy a tiéd is lehetne. Én sem hagynám ott a biztosat egy bizonytalanért.
2019. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!