Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákkal szóba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal szóba jöhetne nálatok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Szakítottunk pár napja az barátnőmmel, és jó kapcsolatban maradtunk , mert igazábol ő is szeret engem én is őt, csak ő azt mondta, hogy még nem áll készen egy ilyen szintű kapcsolatra. Aztán szóba jött, hogy barátság extrákkal lehet nem rossz ötlet, mert mégis csak szabadabb kapcsolat(lazább) mint egy párkapcsolat, és legalább ki tudnánk fejezni egymás iránti fizikai vágyunkat. Én elleneztem, de most belegondolva egész jó dolgok sülnének ki belőle. Már most alig birtuk ki egymás erintése nélkül ezt a 2 napot. Bár attól tartok nem működne sokáig, mert vagy összejönnénk pár nap után újra, vagy valamelyikünk full lazán otthagyná a másikat.
2019. okt. 2. 00:25
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
37%
Igen jobb mint a semmi
2019. okt. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele. Mégpedig azért nem mert ha nem én vagyok a szakító fél akkor könnyen lehet hogy ebbe a barátság extrákkal dologba nagyon belemerülök és lassan de biztosan újra a kapcsolatot akarom majd, de a másik nem.
2019. okt. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valljad be magadnak, hogy amíg nem jön más lány a látóteredbe, addig is jó lesz ölelésre, hempergésre. Ugyebár - Te szakítottál (és nem a lány)? Hirtelen megszűnt a szakítás oka? Tényleg? Végleg? Jöhet minden újból???
2019. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt ő is tudja, hogy amint lesz valaki más, akkor ellépünk egymástól. Kapcsolat nem működött olyan jól, de vonzalom az igen. Nem tudunk gyakran találkozni, teljesen más világlátásunk van, de elhagyni nem tudnánk egymást. Ez a nagy gond. Ilyen se veled, se nélküled helyzet alakult ki.
2019. okt. 2. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem lesz egyszerű, és nem biztos, hogy jó lesz.
2019. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas nagy sérelem érné azt a felet aki helyett a másik találna közben egy párt.


A másik opció hogy egymás mellett nem keresnétek senkit és leragadnátok egy kilátások nélküli "kapcsolatban".

2019. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!