Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mégis mit tegyek? Tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit tegyek? Tetszik egy lány de van párja.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már több mint 1 éve tetszik. Nekem ez alatt az idő alatt volt 1 párkapcsolatom és ezért az érzéseim iránta halványultak. De mivel már 1 hónapja nincs párom és a nyári szünet után szeptemberben megint találkoztam ezzel a lánnyal mivel ugyan abba a suliba járunk. És hát amint meg láttam megint bele szerettem csak most sokkal jobban mint tavaly. DE viszont neki van már 3 hónapja egy párja akivel nagyon jól meg vannak... Az a helyzet hogy én szeretnék ki szeretni ebből a lányból csak hát akár hogy próbálom nem megy.. nem is szeretnék szemét lenni és tönkre tenni a párkapcsolatát de egyszerűen nem tudom hogy már mit tegyek hogy el felejtsem. Szinte minden nap látom és olyankor nagyon jókat beszélgetünk ezért mindig egyre jobban bele szeretek.. van esetleg valakinek tippje hogy mégis mit tegyek? Vagy át élt már hasonlót? Előre is köszönöm.

2019. okt. 2. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
No, no, afuera!
2019. okt. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha van párja, hagyd a francba.

Még ha sikerülne is szétválasztani őket - mint ahogy nem fog - logikus a felvetés, hogyha a szíve választottját ilyen könnyen otthagyta érted, vajon veled nem fogja-e ugyanezt megtenni másvalakiért...

2019. okt. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kargor ***** válasza:
82%
Gondolj valami másra, találj valami hobbit, foglald le magad és tekints barátkéntrá!
2019. okt. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Értsétek már meg végre, ha valakinek van párkapcsolata, az tabu. Legyen már benned tartás, és tisztelj másokat, mert ha nem, ugyanazt a viselkedést kapod majd vissza, amit mások felé mutatsz. Értem én, hogy érzések, meg szerelem, de nem erről szól az élet (max. a romantikus filmekben).
2019. okt. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

"Csak az a nő foglalt, akin épp fekszenek!"


Ne nyomulj, csak finoman legyél jelen. Ne kerülj barátzónába, inkább legyél amolyan csendes, titokzatos megfigyelő/tanácsadó alak. És amikor eljön az idő...akkor lukra támadj!

2019. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valld be magadnak, hogy most inkább búfelejtőnek akarod és bebeszéled magadnak, hogy mennyire tetszik ez a lány. Amikor egy éve megismerted, akkor miért kezdtél ismerkedni más lánnyal (és az érzéseid halványultak irányába)?

Hagyjad őket békében és FŐLEG NE IGYEKEZZ a lánnyal beszélgetni.

2019. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Vagy próbálkozz be nála, és kiderül, hogy van-e esélyed.

Vagy hagyd, ne foglalkozz vele, ne keresd a társaságát, ne mindig vele beszélgess, hanem legyél nyitott mások felé is.

Annak nincs értelme, amit most csinálsz. Jobb biztosan tudni, hogy mi a helyzet, mint ezt a bizonytalanságot húzni és szenvedni.

2019. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd őt próbálj ki szeretni belőle
2019. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

Hát tes velem ugyanez volt de volt egy hónap amikor nem írtam neki mert összevesztünk mert cseppet megbolondult. Akkor sikerült nagy nehezen egy év után kiszeretni belőle de olyan módon amivel nem mindenki ért egyet. Lényeg h mostmár a legjobb barátom és minden sz@r érzés nélkül tudok vele beszélni napi szinten kb 0-24ben anélkül h rossz lenne.

Neked is ezt javaslom h erőltesd és lépj túl rajta. Hidd el, hogy rájöttem arra sok szop@s árán, hogy ha az élet valamit máshogy akar akkor az úgy is lesz és mindig úgy lesz neked a jobb.:D

2019. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!