Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy kezelnétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki osztalytarsam es akivel augusztus ota beszelgetek messengeren.

Elotte kicsi bejott, de egyaltalan nem voltam szerelmes bele. Azota h elkezdodott a suli meg szinten beszelgetunk es szemezunk, de valahogy nem megy eloben a kommunikacio egyikunknek sem. Ami pedig megneheziti hogy szunetekben mindektten a baratainkkal vagyunk, es jooar orank kulon van .

Szokta irni hogy aranyos es cuki vagyok, meg h szep a szemem, de “ennyi”.

Hallottam olyat is h mas lanyokkal is irogat, de nem megbizhato forrasbol.

Amugy oedig nem ilyen magy csajozos, inkabb kicsit nyugottabb tipus.

Sportol is.

Neha en irok ra neha o ir ram de altalaban nem szakad meg a beszelgetes.

Szerintetek most hogy kene kicsit magasabb szintre emelni a kapcsolatunkat?

Vagy ebbe csak en latok bele tul sok mindent?



2019. okt. 2. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Huhh..nehéz lehet ugy irogatni egymással hogy nem tudsz írni

Lehet hogy személyesen jobb lenne

2019. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kargor ***** válasza:

Hello!


Mennyetek pár emeletett fel és magasabb szinten less a kapcsolatotok!


Most fáradt vagyok értelmes válaszhoz!

Ha akarsz valamit tőle, akkor néz körül itt a Gyakori Kérdéseken pl.: "Hogyan ismerjem meg ezt a srácot?", "Hogyan mondjam el?" van pár értelmes válasz!

2019. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!