Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan kezelnétek ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves fiú vagyok, aki életében először beleszeretett egy lányba. A lány nem viszonozza az óvatos de érzékelhető közeledésem. (Ez abból jött le hogy egy hosszabb beszélgetès után jött a "majd csak lesz időm a találkára" ősi duma.)

Ez elég rosszul esett hiszen ő volt az első akit érdemesnek találtam erre. A probléma az hogy még mindig szeretem, de azzal is tisztàban vagyok hogy ez idővel csak elmúlik.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben hogy a legjobban jöjjek ki? Haggyam hogy majd csak elfelejtem vagy van valami más jó technika a gyors felejtésre? :)


A helyzetet súlyosbítja még egyfajta önbizalom vesztès is hiszen ugyan a lány nem csúnya de nem is egy topmodell. Ezt úgy èrtem ha még ő is leráz és 19 évente egyszer van ilyen akkor mi lesz a jövőben.


Ha másért nem de legalább arra volt az egész eddigi herce-hurca, hogy lefogytam csontsoványra. :D Lehet poénból elkezdek gyúrni is, akkor majd a kilók is visszajönnek és legalább a fizikai erőnlétemet kimaxolom. Csak ezek a hülye hormonok ne lennének... :/



2016. dec. 8. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerintem egy hülye gyerek így a leírásod alapján, tehát azért mondom azt hogy ne vedd annyira komolyan a helyzetet.

Van még egy ősi duma "lesz még 1000 másik" , ha nem is ezer, de hidd el jönnek, és valamikor már annyira hogy annak is örülsz, ha letudod őket rázni valahogyan.


A mai nők többet képzelnek magukról mint egy szimpla nőt a többi közül (mindenki komoly egyénsignek számít) csak ez sajnos nem igaz :), majd te is ráfogsz jönni saját magadról, hogy ilyen apró dolgokra nem érdemes időt pocsékolni...Sokkal nagyobb dolgokra sem mindig érdemes ;) 24f

2016. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!