Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogy kezelnétek ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Barátom mindent túlagyal,túl érzékeny,túlféltékeny,és hamar ideges lesz.

Tökéletes kapcsolatunk lenne ,mert én vagyok neki az első ugyanis se családja se senkije rajtam kívűl. Nagyon romantikus,mindig megleo valamivel,de sajnos nagyon elrontja ezt az egészet amikor bekattan.

Nem beszélhetek senkivel mindenkit letílt aki csak rámír.Pedig vissza se írok de már féltékeny és egyből szakitani akar.Mindennap találkoznom kell vele mert ha azt mondom hogy dolgom van egyből azt érzi már nem érdekel. Romlanak a jegyeim nem tudok tanulni. Egyszer aut találtam ki hogy akkor segitsen és akkor tanulok is és együtt is vagyunk..nem jött be mert leült zenét hallgatni hangosan. Igy aztán nagyon tudtam koncentrálni. Ha meg emlitem neki hogy életem sok a dolgom holnap tanulnom kell mert megbukok ...akkor meg elkezdi hogy kösz hogy a szememre hányod hogy én vagyok a hibás. Hát de ez mekkora bűntudatkeltés.

És ha mondom neki hogy nekem ő az első de muszály a sulira is figyeljek akkor egyből azzal jön hogy ne magyarázzam meg mert ő dolgozik, és megis képes lenne felmondani értem. Ja de én nem akarok megbukni. Ami nagy baj a féltékenység. Csak fellépek fb re rámér hogy miért voltam fent? Kivel beszélek? Küldjek fotót hogy egyedűl vagyok e.

Nagyon szeretem őt amúgy de még arra is besértődik ha mesélek neki egy storyt, és vagy közbeszól folyton, vagy elkezdi hogy úgy beszélek vele mintha haverok lennénk. Vagy pl meséltem egy közös storyt egy barátnőmmel erre elkezdett exemre féltékenykedni aki annyiba kapcsolodot a témához hogy vele is voltam strandon egyszer.

Ti mit csinálnátok, mit mondanátok ha ilyen lenne a párotok,vagy mit tennétek? Mert megfolyt teljesen.


2019. márc. 9. 07:52
 1/3 TR75 ***** válasza:
100%
Ki kell rúgni. Ha ezt nem látod be, akkor már rendesen behálózott.
2019. márc. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb azt mondja szakít,

Mind neki hogy dehogy szakítasz...

Mert én szakítok veled, na takarodj....

És ennyi.

És ha azt mondja felmond, nyugodtan mond neki, hogy nagyszerű terv, akkor ha hajléktalan akarsz lenni, bizony egyedül fogsz aludni a híd alatt...

És ha azt nem érti meg hogy tanulsz, hát az szomorú,

Neked ez a munkád, reggel 8-tól, este 8 ig. Akár.

Ezt mond meg neki nyugodtan.

Ha nem fogja fel, nem való neki egy kapcsolat.

Szép és jó a szerelem, de azért te se légy naiv...

Nem mondom hogy én vagyok a legjobb ember a világon.

Én is szoktam féltékeny lenni, de megértek dolgokat.

Azt is megértem ha tanul, vagy mással beszél. Nehéz, de megértem.

2019. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bántalmazó kapcsolat, sürgősen rúgd ki.

Arra ügyelj, hogy majd fenyegetőzik, mit fog magával bánatában csinálni, nehogy elhidd! Telefonszámát tiltsd le, hogy legalább úgy ne tudjon majd zaklatni. És ha nagyon bekattan, kérj segítséget a barárltaidtól, járj mindig társasággal, soha ne egyedül.

A jövőben az ilyen mocskokat az első hasonló megrezdülésnél tessékeld ki az ajtón.

2019. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!