Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti, hogy kezelnétek ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti, hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nos,van egy lány aki nagyon oda van érted...

De te erről a lányról nem is tudtál de utána beszélgetsz vele facebookon és bírod,mert vicces ,jófej,ráadásul ugyanazt a hobbit űzi!De még rendesen be is égette magát előtted a lány.Vagyis titokban te voltál/vagy a "plátóiszerelme" De itt a baki,hogy van barátnőd...

De az is kiderül időközben,hogy ez a lány már lassan 10 hónapja bolondul érted,mikor még barátnőd sem volt...vagyis lekésett rólad...

Ti mit gondoltok erről?

15/L



2016. szept. 17. 16:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De légyszi normális válaszokat kérek!:) <3
2016. szept. 17. 16:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészről, ha a barátnőmmel olyan a kapcsolatom, hogy mellette más lánnyal is ennyire leállok beszélgetni, hogy meg akarom ismerni teljes egészében, akkor tudnám, hogy valami nem okés a jelenlegi kapcsolatomban.(mert akkor lehet úgy érezném, hogy valamit keresek, ami most nincs meg a jelenlegi páromban) Én ha szeretem a barátnőmet hamar letisztáznám ezzel a lánnyal, hogy bocsi, de van barátnőm, és őt szeretem, de azért jó fej lány lehetsz, esetleg ha összefutunk azért egykét szót váltanék vele, de semmi komolyat, talán csak a hobbiról, de ezt is csak azért, hogy ne legyek vele olyan bunkó, hogy teljesen leszarjam, ha már ő annyira odavan értem.(viszont ha flörtölgetne vagy ilyesmi, akkor otthagynám, és ennyit se csinálnék érte, mert nem tiszteli, hogy kapcsolatban vagyok) Vagy valami ilyesmi. Ha nem szeretem a barátnőmet, csak jól elvagyunk egymással, akkor lenne az, hogy szívesen megismerkedek más lányokkal is, és ha úgy érzem, hogy van akit ténylegesen tudnék szeretni, akkor azzal összejövök. De én nem lennék ilyen g*ci, biztos megbeszélnék mindent a barátnőmmel mielőtt ilyen szituáció akár fel is merülhetne, és ha érzem hogy nem működik előbb lépnék ki a kapcsolatból, minthogy mással összejöjjek.
2016. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha egy fiúnak barátnője van, akkor TABU. A te helyzetedben mindegy, hogy szereti-e vagy sem.

Ha szereti, akkor egyértelmű hogy nem fog neki fájdalmat okozni vagyis tiszteli és nem csalná meg.

Ha meg nem szereti, vagy "nem olyan jó a kapcsolatuk" (amivel a ribik 99%-a takarózik) akkor mit gondolsz, téged miért tartana többre? Az ilyen fiúknak senki és semmi sem szent, egy idő után téged is megunna.

Tehát ha egy srác foglalt akkor NEM KAVARUNK vele, az empátiáról nem is szólva, hiszen te is lehetnél a barátnője helyében. Képzeld el, ha ő "késte volna le".

2016. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor sajnálnám hogy nem adott jeleket már annó 10 hónapja, de mivel lenne barárnőm biztos hogy nem tudna köztünk lenni semmi, barátság se mert az neki fájna, elhívnám valahová teszemazt sétálni vagy valahová és kiméletesen elmagyaráznám neki hogy sájnálom de ez van.

Ha ez veled történt/történik akkor még annyi, hogy merj kezdeményezni, nem 1800ban élünk hogy kötelezző módon a fiu kezdeményezzen, ez a baj a legtöbb mai értelmes lánnyal hogy nem mernek kezdeményezni és csak várják a csodát..

Remélem segítettem😃✌

17/f

2016. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kell nekem egy ilyen lány. <3
2016. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha azt hinned hogy az a valasz hogy osszejonnek veled akkor teves :( maradna csak barat :)
2016. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Most lehordhattok mindenek.Nem érdekel.

De én ezt már nem birom nézni!Veletek nem volt még ilyen? Magatokról is ez volt a véleményetek,hogy milyen gerinctelenek vagytok? Ilyen ez...

2016. szept. 17. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy azonnal csapot-papot otthagyva rohannék hozzád. A barátnőm se érdekelne HISZEN ugyanaz a hobbink!!! Hiszen sokkal jobb egy olyan lánnyal lenni, aki simán rányomul egy kapcsolatban lévő fiúra. Hiszen ezerszázalék, hogy sokkal mélyebb érzéseket táplál irántam, mint az a lány, akivel együtt vagyok.

És mindennek tetejébe még be is égette magát... De édeeeees!!!


._.

2016. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj cica,vedd fel a kapcsolatot a másik lánnyal aztán vágjátok partiba a fiút. Keféljetek gátlástalanul hármasban 😊 az mindenkinek jó lesz 😊
2016. szept. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
díterbólen elég egyhangúak a válaszaid :(( de nem rosszak :DD
2016. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!