Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet hogy egyik naprol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egyik naprol a masikra nem jovok be neki?

Figyelt kérdés

Szoval ez egy eleg hosszu sztori. Uj osztalyba kerultem uj emberek meg minden. 1 fiu se tetszett es pont azon gondolkodtam hogy vegre nincs semmi gaz nem tetszik senki es senki irant nem erzek semmit. Van egy jo baratom az osztalybol (fiu) aki megkerdezte hogy nekem xy bejon e. Mondtam hogy nem igazan erdekel eddig eszre se vettem. Aztan amikor errol igy beszeltunk elkezdtem megfigyelni a fiut. Hogy mit csinal miket mond meg ilyenek. Es rajottem hogy tenyleg nagyon bejon. O is olyan bolond mint en. Elso hetekbe mindig mondta annak a fiunak hogy igy bejovok neki meg ugy. De en ezt nem tudtam meg csak utolag. Egyszercsak ramir delutan beszelgetunk es megkerdezte hogy ki jon be nekem. En meg nondtam hogy senki. Sejtettem miert kerdezte de nekem akkor meg nem jott be ezert mondtam neki hogy ne rontsuk el a baratsagunkat. Utana meg beszelgettunk par napot rajottem hogy szeretem es elmondtam neki hogy mivan majd egyszer csak nem irt tobbet. Nem ertettem hogy mi tortent es a suliba is kerult meg mindenki massal beszelgetett csak velem nem. Ez eleg rosszul esett nekem de o megnyugtatott hogy egyik lany se jon be neki. Hat enseXDD

Es most meginkabb kerul pedig megvagyok halva erte. Szeretem konkretan.

Es fogalmam sincs hogy mit csinaljak. A fiuk elfelejtesevel soha nem volt bajom de most egyszeruen nem megy. Megprobalom ot feltekennye tenni hatha de kezdem egyre szanalmasabbnak erezni magam.

Szoval valami otlet? Mert tenyleg egyre ketsegbeesettebb vagyok.:((



2019. okt. 3. 17:23
 1/5 Rubina07 ***** válasza:
Vagy hazudott neked az a fiú barátod és nem mondott neki olyat a srác az elején, hogy bejössz neki. Vagy pedig ahogy elkezdtetek beszélgetni nem fogtad meg őt igazán
2019. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár alkalmi beszélgetés után egy lány ha ilyet mondana, hogy szeret akkor két dologra tudnék gondolni. Vagy arra, hogy kattant és akkor alap hogy elkerülöm, vagy arra, hogy szórakozik velem és akkor is elkerülöm.


Nem jöhetsz elő ilyen dumával pár beszélgetés után. Még ha konkrétan igaz is. De nagyon valószínű, hogy nem is igaz, csak most hiszed azt. Ez túl rövid idő hozzá.


Sokkal több időnek kell eltelnie. Tölts több időt fiúkkal, ismerd meg őket rendesen, különböző helyzetekben, hogy reagálnak jóra-rosszra. Felejtsd el ezt a mostanit, ha kerülni akar, akkor kerüljön. Csak rontasz a helyzeteden ha kajtatsz utána, nem hagyod békén, mint valami őrült.


És más fiúkkal se azért ismerkedj, hogy őt féltékennyé tedd. Gondold végig, ha a mostani fiúra se figyeltél fel egyből, akkor másra se fogsz. Pedig lehet hogy még jobban is járnál mással. De ahhoz meg kell ismerni őket rendesen.

2019. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fogadd meg a 2. válaszoló tanácsát! Egyetértek vele.

Ffi.

2019. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, az egyes válaszolóval is totálisan egyetértek!
2019. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazabol 1 hetig mellette ultem es allandoan beszelgettunk. De ezekszerint nem fogtam meg tulzottam:D es ev elejen en voltam aki legeloszor hozzaszolt. Szoval mi ev eleje ota nagyon joba voltunk. Es megismertem. De akkor ezekszerint megse. A fiu viszont nem hazudott tenyleg bejottem neki. Mert o is mondta. Aztan puff voltak erzesek nincsenek erzesek.
2019. okt. 3. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!