Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Titeket mi ragad meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mi ragad meg egy fiúban?

Figyelt kérdés
Kezdjük a külsővel, ha lehet, és azt rövidebben!:D A belső értékeknél mi az, ami nagyon vonzóvá tud tenni egy fiút/férfit a szemetekben? Gondolok itt arra hogy a kedvessége? Az önzetlensége? Vagy az hogy vicces és barátságos? Bátor? Törődik másokkal, speciál veled? Te vagy az első neki? Megdicsér néha? Tényleg csak kíváncsi vagyok arra, hogy ti hogyan gondolkodtok ilyen téren.:) Ha lehet kort írjatok. Remélem hogy így nem lesz fiú komment hogy konkrétan lányokhoz szólna a kérdés... Bár úgyis lesz mert sok eszük van. Egy a lényeg; köszi előre is a választ hölgyek!❤ 19/f

2019. okt. 5. 07:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és mennnyire vagytok anyagiasak? Egyre több lánynak szempont a pénz újonnan.:) Bár ez mindig is így volt szerintem. Xd
2019. okt. 5. 07:22
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak az kell hogy szeressen és foglalkozzon velem. Érdeklődjön és beszélgessen velem még akkor is ha viszonylag elfoglalt napjai vannak. Az exem erre se volt képes és másra se, szóval már tudom, hogy nekem ez a legfontosabb
2019. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Külsőre mindenkinek más az 'ideál' a lényeg hogy legyél ápolt. Ami a legvonzóbb - számomra például - ha látom hogy törődik másokkal, akár a családja, barátai vagy a háziállata. Sokat elárul az emberről az ahogyan másokkal bánik. :) + pont ha vicces is vagy. Valljuk be, szeretünk nevetni :D legyél magabiztos és kezdeményező, szerintem az már fél siker. :)

21/L

2019. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
75%

Szerintem vonzó egy fiúban ha magabihtos es tudja hogy mit csinál. Domináns, de nem nyom el. Érdeklődik és találékony, vannak gondolatai. Mindig tud miről beszélni, a humorával pedig meg nevettetni. Szeretem ha kicsit vastagabbak egy srác combjai, de meg mindig formásak. Nincs különösebb elvárásom a kinézetével kapcsolatban csak ápolt legyen es ne trehány. Ne hagyja el a külsejet csak mert fiú. Egy trendi haj sokat dob az összképen.

Lehet kicsit komolyabb de meg mindig aranyos ha szabad ezt a szót egy fiúra hasznalni. Nálam úgy nagy vonalakban ennyi.

15/L

2019. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieknek😊
2019. okt. 6. 00:35
 6/7 anonim ***** válasza:

A külsejéről annyit, hogy bejön ha egyedi, van egy saját stílusa.

Vonzó, ha gyengéd, humoros, érzékeny, művészlélek.

Ezeken kívül még pozitívum ha nem ítélkezik mások felett, bő látókörű, folyton furcsa ötletei támadnak, valamilyen hangszeren játszik (hegedű, cselló, furulya, zongora, handpan).

Az anyagiak meg sosem érdekeltek. Kevés pénzzel is lehetünk boldogok.


16/L

2019. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!^^ Hát mindegyik igaz rám, leszámítva a hangszer részét xd. Ha én egyszer elkezdenék egy csajnak hangszeren játszani az le is lépne xd. Vagy ha jó fej ő is szerencsetlenkedne velem:D
2019. okt. 24. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!