Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha mindenki tönkre akaeja tenni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyok egy tökéletesnek mondható kapcsolatban a barátommal, de az utóbbi 1-2 hét kicsit zűrös volt számunkra. Egy apróság maitt úgy összevesztünk, hogy inkább szakítottunk. Csupán 2 napot voltunk külön és ameddig ő elhordott engem mindenfélének addig én kisírtam a lelkem (pedig lényegében én szakítottam). Utána persze megbeszéltük az egészet és most újból együtt vagyunk, de ezt a barátaim és az ismerősi köröm nagyon nem nézi jó szemmel. Szerintük életem legrosszabb döntését hoztam meg, hogy visszamentem ahhoz a fiúhoz, aki olyanokat mondott rólam amit nem szabadott volna. Tudom, hogy nem szabad hallgatni mások véleményére, de valamilyen szinte igazuk van.

Én nagyon jól érzem magam a barátommal, de mindig eszembejut ez az egész és olyankor legszívesebben kifutnék a világból:(


2019. okt. 12. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miket mondott rólad? Ha nagyon rondákat vagy valami ilyesmi akkor lehet nem volt jó ötlet.
2019. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Abból szempontból megértem a barátaidat hogy attól mert szétmentetek egy apróság miatt, nem kellett volna mindennek lehordani téged. Nekem ez nem egy tökéletes kapcsolatra utal. Lehet hogy akkor amikor együtt vagytok minden jó, de azért ez gusztustalan dolog volt tőle.
2019. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leírnám szó szerint amiket mondott, de akkor törölnék a kérdésem. Tudjátok a tipikus dolgok, hogy milyen sarki vagyok. Megy h egszerre 4 fiúval (ezt nem tudom honnan találta ki) kavarok és ő ilyen meg olyan dolgokat hall rólam az utcán.
2019. okt. 12. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
És miután így elhordott mindenkinek képes volt újra összejönni veled és a szemedbe nézni. Elég kétszínű a barátod mit ne mondjak (: Ezesetben érdemes lenne a barátaidra és az ismerőseidre hallgatni.
2019. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagytok semmik. Egy apróság miatt szakítottatok,a srác elhordott mindenféle k.rw@nak ,hazugságokat álított rólad,és ezek után te még visszamész hozzá.

***

Ja,és hogy akarják tönkre tenni ezzel a gyökér sráccal a kapcsolatodat? Hogy elmondták,hogy rossz döntés volt?

2019. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!