Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak engem zavar, hogy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy 16 évesen mindenki azt szeretné a családi körömben, hogy járjak valakivel?

Figyelt kérdés
Na ha nem is mindenki, de a családtagom többsége igen. Én még nem tudnám elképzelni magam, hogy randizzak valakivel. Nem érzem még magam elég érettnek (vagy nem tudom hogy) egy randihoz. Lehet félénk vagyok még ilyen téren, de engem annyira nem vonzzanak az ilyen dolgok. Lehet ez egy idő múlva elmulik. Ahogy elnézem az én korosztályban levőket mindenkinek pasi, barátnő, de én annyira nem. Nem vagyok zárkózott, szeretek ismerkedni, de kapcsolat szerintem még nekem korai lenne. Nektek mi a véleményetek erről az egész témáról?

#randi #szerelem #nincs érdekeltség
2019. febr. 24. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem zavar, hogy azt akarják, hogy legyen kapcsolatod. :D


Válasz: változó. Van ahol támogatják, máshol szinte tiltják egy 16 évesnek, hogy kapcsolata legyen. Kinek milyen családja van. De nem a család fog dönteni, hanem te. Ha jön valaki és akarsz tőle valamit, akkor lesz kapcsolatod, ha nem akkor nem. Te döntésed, okos döntés lehet inkább a sulira koncentrálni, meg úgy egyébként magadra. Lány vagy, vagy fiú?

2019. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem sem zavarna őszintén ez az egész dolog, de ha folyton erről beszélnek és lassan már nincs egyéb téma kezd az agyamra menni a dolog. Egyébként lány vagyok. Szerintem még van időm ilyeneken gondolkodni és most jelenleg jobb ötletnek minősül a tanulás, de meglátom még mi lesz a továbbiakban.
2019. febr. 24. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ez , minthogy tiltsanak a barátodtól ...

Örülj neki :)

Majd csak lesz valaki nyugi , első a tanulás, és minden más jön sorban :)

Ezt beszéld meg anyudèkkal és ennyi :)

2019. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!