Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy 28 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 28 évvel idősebb férfibe mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rég óta ismerjük egymást, és nagyon megszerettem . az elején nem voltam tisztában azzal hogy amit érzek az szerelem e .. de mostmár tudom h szerelmes vagyok belé . Csak a hatalmas korkülömbség elég nagy akadálya annak hogy bármi komolyra fordulhatna szerintem .. Én 17 éves vagyok a férfi pedig 45. ! Van egy kislánya akivel nagyon jóba vagyok szeret engem a kicsi lány és én is bolondulok érte . A szüleim tudják h nagyon sok idöt töltök a férfivel csak azt nem h milyenek az érzéseim iránta . ! A férfi is tudja hogy szeretem és azt hiszem olyan 90% lékban h ő is igy érez irántam . !

2018. júl. 11. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
idióta.......
2018. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Képzeld el a jövőtök milyen?? 10 év múlva lesz egy szép kis gyereketek addigra a férfi 55 éves lesz 37 éves korodra könnyedén özveggyé válhatsz és akkor mit teszel majd?

Keresel egy sokkal fiatalabb srácot vagy egy még idősebbet? Mérlegeld a lehetőségeid.

Te annak a férfinak közel sem az első nő lennel az életében és neked se ő lenne az utolsó hát erre vágysz?

Én is néha elbambulok mikor egy 10-12 évvel fiatalabb lányt/vagy még gyereket látok mert van bennük valami de eszem ágában sincs elcsábítani őket mert se nekik se a szülőknek nem lenne ez egy ideális állapot

2018. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
A szerelem idővel elmúlik és akkor mi lesz? Te egy fiatal csinos lány egy már vénülő férfival aki már megette a kenyere javát
2018. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem tölthetnél vele túl sok időt. Szerintem hagyd el a fenébe. Rengeteg fiú van még, egy-két év és találsz magadnak valakit. A fiúk ebben a korban szoktak inkább komolyodni, de már most is akadhatnak kivételek.
2018. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Milyen a viszonyod apukáddal?
2018. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Felejtsd el, semmi eselye annak, hogy ez jol suljon el
2018. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
menj orvoshoz
2018. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az Édesapámal nagyon jo a kapcsolatom . Az anyám az akivel nem nagyon jövünk ki
2018. júl. 11. 15:40
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Olvass utána, hogy mit jelent a parentifikáció!
2018. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hali ^^


Igazából "saját tapasztalat" szerint mondom, ha a férfi már elvált , akkor nincs akadálya. Anyukám 22 éves volt, mikor elkezdett randizni az akkor 56 éves apukámmal (4 féltestvérem van, egyedül 1 testvérem van, aki fiatalabb anyukámnál) és mára több, mint 25 éve együtt vannak. Szóval, ha a férfi esetleg elvált, akkor szerintem nincs akadály. Viszont ha nős, akkor felejtsd el. Remelem tudtam segíteni ^^

2018. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!