Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan figyeljen fel rám? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Derwana kérdése:

Hogyan figyeljen fel rám? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gondolom már elég sok ilyen kérdéséssel találkoztatok már. Tetszik nekem egy fiú, csak nem tudom miként hozzám magamra a figyelmét, vagy hogy mit mondjak neki, miről es hogy kezdjek el vele beszélgetni. Mert csak úgy odamenni es elkezdeni fecsegni nem tudok, főleg ha a kiszemeltrol van szó. Kérek tanácsokat hogy hogyan kezdjek 3l vele beszélgetni, vagy hogy hogyan vegyen engem eszré. Tudtok segíteni?

2019. okt. 16. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj rá, legyél sokat a közelébe, vedd fel a szemkontaktust vele. Ha pedig beszélgetni akarsz vele, akkor azért jó lenne legalább köszönő viszonyba lenni vele, mert így szerintem furán jönne le ha csak úgy odamennél hozzá, de lehet csak nekem.
2019. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Úgy értettem az utolsó mondatot, hogy nekem fura lenne odamenni egy sráchoz, úgy hogy igazából semmilyen viszonyban vagyunk.
2019. okt. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen az is fontos hogy ráköszönj, ha visszaköszön akkor mar jó, vagy ha néha szemezel vele, akkor simán indíthatsz beszélgetést.
2019. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!