Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit szólnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ehhez? (SOS) Gyors válaszokra lenne szükségem!

Figyelt kérdés

Volt egy gimis osztálytársam, aki nagyon megtetszett. Szalagavatón vele táncoltam, nagyon jól elvoltunk, de nem voltunk barátok, ez valami egészen más volt. A buliban szalagavató után belekevertek valamit az italomba, és kórházban volt miatta majdnem egy hétig. Ott nem volt így esélyem összejönni vele. Szalagavató előtt nem is akartam próbálkozni, mert ha nem úgy jönnének össze a dolgok akkor ne érezzük magunkat kellemetlenül. Aztán volt hogy majdnem összejöttünk, de érettségi óta nem beszéltünk. Pár napja ráírtam, hogy mi újság vele.Újra beszélgetünk... Most annyit kérdezett mire gondolok! Még nem írtam vissza... ez számmal tudnám elmondani hogy mit gondolok- ANTI FITNESS CLUB: MENNYORSZÁG


https://www.youtube.com/watch?v=1Q2s-asGAOM


Ebben benne van minden! Mit gondoltok lányok erről?



2019. okt. 17. 15:42
 1/3 anonim válasza:
Ha most kezdtetek el beszégetni akkor szerintem még ne
2019. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne!
2019. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem értek az ilyesmihez, a zene kulcsszó miatt láttam ezt a kérdést, de szerintem hagyd ezt a számot. Jobbak a saját szavak, hidd el. Amúgy meg hallgass az első válaszolóra.
2019. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!