Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni hogy viszonoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni hogy viszonozza az iránta érzett szerelmemet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szerelmet vallottam egy lánynak, de visszautasított. Nem arról van szó hogy egy olyan lányba lettem szerelmes akit alig ismerek. Nagyon jó viszonyban vagyunk. Még az ő egyik legjobb barátnője is azt mondta hogy nagyon cukik lennénk együtt, és ő se gondolta hogy visszautasít. Valami tipp hogy mit tudnék tenni hogy szerelmes legyen belém?
2019. okt. 22. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
semmit.fogadd el a döntését.moat zaklatni akarod a baromságaiďdal?
2019. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel.

Most tényleg... ti akarjátok eldönteni, hogy neki mi a jó, és mit tegyen?

2019. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tudsz tenni. Ha nem viszonozza az érzéseidet akkor nem is fogja, erőltetni meg semmi értelme sincsen. Muszáj lesz továbblépni, és hagyni hagyj élje az életet.
2019. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megosztanám veled a saját, "csajozási" szokásom. Így hangzik: "Figyelj, nekem nagyon bejössz, ha neked is bejövök, az marha jó, de ha nem akkor essünk túl a visszautasításon, és hadd lépjek tovább." Minek jópofizni állandóan?
2019. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hogyha "szereted" tiszteld a döntését.
2019. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!