Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni az első nagy plátói szerelmemet?

Figyelt kérdés

Három és fél éve nagyon tetszik egy srác, akivel régebben beszéltünk néha, de személyes dolgokról sosem esett szó, még haverinak se mondanám a kapcsolatunkat. A tesóm haverja, így ismertem meg, de nem sok mindent tudok róla. A facebookon ismerősöm, meg instán is látom a képeit, azok alapján gyakran váltogatja a barátnőit. A barátnőim azt tanácsolták, engedjem el, de nem megy. Viszont megtudtam róla egy dolgot, ami lesokkolt. Eddig reménykedtem, hogy valami csoda folytán beszélgetni kezdünk egyszer, és megismerhetjük egymást, de ez sose fog megtörténni. Eddigi életemben csak ő létezett számomra, sosem volt senkim.

Ti mit tanácsolnátok, hogyan felejtsem el?



2019. jún. 19. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát beszélgettetek, de nem alakult semmi, nem is keresett a srác, szóval... felejtsd el.
2019. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy írj rá, bár nemtudom hogy érdeklődni fog-e irántad utána...
2019. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
No de mit tudtál meg róla? Mi sokkolt?
2019. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#3-as kérdésére a válasz engem is érdekel, persze lehet, hogy nem itt szeretnéd a témát megvitatni. Egy éve nekem is megtetszett valaki, és nem tudtam elfelejteni, de aztán jött más.
2019. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!