Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleképzeltem, hogy vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleképzeltem, hogy vajon viszonozza vagy valami más oka lehet?

Figyelt kérdés
Van egy fiúk, aki tetszik. Volt egy időszak, amikor lemondtam róla, mert lehetetlennek tűnt aztán az utóbbi időben hát történt néhány dolog, amivel újra magába bolondított. Először is elkezdtünk snapen streakelni aztán egyik nap küldött nekem egy olyan képet, amit a barátnőimnek pl nem de ezt nem is részletezném csak a hasát küldte el xd Snapen néhány alkalommal beszéltünk de az nem volt igazán tartalmas szóval annyira nem is számít szerintem. Aztán a barátnőim sokszor megjegyezték, hogy néz illetve volt, hogy én is észrevettem ezt. Egyik nap random bekövetett instán és belájkolta a képemet. Sokan biztattak, hogy írjak neki mert, hogy a fiúk és félhetnek nem csak a lányok és végül rá is vettem magamat. Az első témát ő dobta fel, mert én írtam, hogy nem igazán megy nekem ez a dolog...beszélgettünk egy ideig aztán azt éreztem, hogy most nekem kell témát feldobnom és meg is tettem viszont azóta se nézte meg és nem válaszolt.
2019. ápr. 22. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de a kommunikáció neten nem működik. A való életben próbálkozz nála, ne személytelen erőltetett írkálással.
2019. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerettem volna előben beszélgetést kezdeményezni vele és lett is volna rá lehetőségem egy iskolai témanap alkalmából, de sajnos csak az első órán volt ott aztán elment így nem tudtam megvalósítani és sajnos élőben ez nem annyira egyszerű nincs lehetőségem megszólítani vagy bármi ilyesmi:/
2019. ápr. 22. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mit vársz ettől? Se így, se úgy nem beszéltek. Ez így esélytelen.
2019. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem tetszene valaki és beszélgetünk biztos figyelném folyton hogy írt e valamit. De sok oka lehet annak hogy nem, attól függ mióta nem írt. Ha 1 napon belül van akkor még nincs gond.
2019. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor valószínű gond van, mert ma 1 hete:/ Nembaj akkor elengedem a dolgot...again🤷
2019. ápr. 22. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!