Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy férfi, akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, akit nagyon szeretek, és nem bírom már, hogy ő ezt nem tudja, és nem viszonozza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 évvel idősebb nálam, csak röhögne egyet rajtam, ha elmondanám. Élettársa/felesége van.

Már legalább egy éve szeretem, egyre jobban. Mit tegyek?



2019. jan. 2. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha élettársa van, akkor szerintem ne zavarja be. Lehet, hogy ez amúgy is csak egy tini fellángolás (nemtudom a korod), várj egy picit amíg meg érsz. Ezt tudom tanácsolni...
2019. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Mit akarsz???

Kér ember közé beférkőzni, hogy Te "boldog" légy??? Menj a fenébe az ilyen ötleteiddel! Keress olyat, aki nem foglalt és tetszik is!!

2019. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
100%

Van pár eshetőség.

-Tényleg kinevet mert paraszt.

-Megfektet mert egy nagy paraszt.

-Megfektet majd kinevet mert egy qrva nagy paraszt.


-Visszautasít egy szöveggel amiről azt gondolja, hogy a szükségesnél nem árt többet.


De az utolsó eléggé hipotetikus.

2019. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakisd meg a kapcsolatot vele ha teheted ebbol nem jon ki jol senki, keress vkit akivel boldog leszel, igen nem konnyu, de ez a helyes dontes. Mar felteve ha nem csak a sajat boldogsagodat tartod mindenek elott.
2019. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Először is hány éves vagy? Másodszor 20 év annyira sok, hogy már kimondani is fáj, és az élettárs pedig nagyon útban lenne. Nem hiszem, hogy egy ember csak úgy megszakítaná a feleségével a kapcsolatát, azért, hogy egy 20 évvel fiatalabb lánnyal legyen. Hagyd az egészet, és keress valaki egykorút, biztos találnál olyat, aki értékeli benned a tehetséget.

Így utólag meg csak annyit, hogy egy ilyen kapcsolat inkább csak megnyomorít hosszútávon, az ilyet el kell engedni, illetve ez szerintem inkább csodálat/rajongás, mint szerelem.

2019. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!