Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek félre értem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félre értem vagy anyának van igaza?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy tetszik egy fiú és ezt minden lány tudja. Pár napja/hete a fiúk el kezdék piszkálni azt a fiút aki tetszik velem a barátai utalgatnak rám ha el megyek melletük direkt meg bökik a fiút célozgatnak a szemével rám a barátai. Szerintetek a fiú kedvel vagy anyának van igaza anya azt mondja hogy szerinte azért piszkálják a fiúk mert valamelyik lány el mondta és hogy a fiúnak nem tetszek csak a többi fiú piszkálja velem. (Hozzá szeretném tenni hogy a fiúval bartáságba vagyok hogy néha néha beszélgetünk meg ilyesmi viccelődünk)

2019. okt. 23. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindkettőben lehet valami. Amikor ketten vagytok, hogy viselkedik veled?
2019. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat igazából mindkettő lehetséges. Viszont szerintem nem kellene mindenkinek elmondanod hogy ki tetszik neked. Az oké hogyha elmondod mondjuk egy-két embernek de nem kell az összes lánynak tudnia erről. Valószínűleg az egyikük már tovább adta hogy neked tetszik a srác.
2019. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azok a lányok megbízhatóak, én is tudom az ő titkukat ebben igazad van de már tavaly is tudták mert azért eléggé feltünő hogy tetszik.


Hát..nem tudom várja h nevessek a viccein poénkodik de nem nagyon mer hozzámszólni kettesben inkább ha társaságban vagyunk de amikor beszél olyan mitnha nekem mondaná mert rám néz és nem a fiúkra bizonytalan isvagyok meg bebeszélni se akarom magamnak a dolgokat általában közel van hozzám (közel áll stb)

2019. okt. 23. 20:34
 4/7 Thispain ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel kedvel téged.
2019. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Szinti?
2019. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
NemXD
2019. okt. 23. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Senki sem megbízható. Ha azt akarod, hogy mindenki tudja, mond el a legjobb barátnődnek, aki megbízható.
2019. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!