Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kedvel engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kedvel engem?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy eléggé nehéz helyzetben vagyok, van egy fiú aki tetszik Félix amugy osztálytársam mellette ülök, sokat szoktunk beszélgetni viccelődni szórakozni stb. Viszont van egy másik fiú Zsolt. Zsoltba régen szerelmes voltam és ő is belém de nem volt semmi nem is jártunk se semmi ki is szerettem belőle mert nagyon sokszor megsértett de egyébként most vele baráti kapcsolatban vagyok ugyan úgy ahogy eddig. Amikor Félixxel beszélgetek Zsolt folyton közbeszól és csatlakozni akar és sikerül is neki… Zsolttal szoktam telefonálni és tudja hogy tetszik nekem Félix, és mindig le rontja a kedvem azzal h Félixnek Cinti tetszik.. (régen Félix szerelmes volt Cintibe, de Cinti visszautasította) és Zsolt nagyon sokat hazudik nem csak nekem másoknak is. Hozzá szeretném még tenni hogy ma Félixnek volt könyve de ő inkább oda ült hozzám, és eléggé sokat viccelődtünk nevetgéltünk a kezemet is össze firkálta és a fejét a kezemre tette. Szerintetek tetszem Félixnek?

2019. okt. 23. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem tetszel neki, Zsolttal meg ne törődj
2019. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Félixnek LEHET tetszel de nem biztos. Zsolt meg bekaphatja.
2019. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Laura? Minek írsz ki ilyeneket nyilvánosan? :O
2019. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem Laura vagyok, nem csak velem történhet meg ilyen.
2019. okt. 26. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!