Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a srácnak van barátnője de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srácnak van barátnője de kedvel engem is, akkor nekem mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van barátnője de mondta hogy kedvel és néha bókol, nagyon jól kijövünk,iszonyatosan bejön nekem is. Viszont a lányról semmit se tudok, csak azt hogy van és szóba se kerül hogy amúgy ő foglalt (de nem csak kitaláció) és nem tudom mit kéne csinálnom. Követeljem hogy szakítsanak úgy is hogy köztünk lehet nem lesz hosszútávon semmi, ne érdekeljen és foglalkozzak vele vagy mi?
2019. okt. 9. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele,ha összejössz esetleg vele,idővel rá fogsz jönni,hogy ha érted megtette ,hogy otthagyja a régi barátnőjét akkor bármikor kerülhetsz ugyan így parkolópályára Te is. Ráadásul Te sem örülnél neki ha a párodat fűzgetné valaki a háttérben. Mennyire esne jól,ha lenne valaki aki a párodnak osztaná az észt,hogy de hagyjon el téged,mert ez meg az meg amaz. Nagyon gyakori,hogy az ilyen felrúgott kapcsolat után nem működik a dolog. És még tönkre is tettél egy kapcsolatot. Korrekt az lenne ha hagynád a francba. De ez a Te lelkiismereted kérdése.
2019. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Követeljed? Ne követelj semmit. A fiú válasszon.
2019. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne követeld a szakítást. Neki kell választani hogy melyikőtöket kedveli jobban. Ha téged, akkor úgyis szakít a lánnyal, ha pedig nem teszi meg ezt akkor valószínű őt kedveli jobban.
2019. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kicsir rosszul fogalmaztam, a követelést úgy gondoltam hogy ha tovább szeretné folytatni a dolgokat majd (pl elhívni egy rendes randira) akkoe oda már csak akkor mennék ha nincs közben barátnője. Amíg csak beszélünk addig számoljon el a saját lelkiismetével, én beszéden kívül mást nem tettem az pedig nem nagy dolog. Fűzögetés alatt max azt csinálom hogy én megyek oda hozzá, kicsit viccelődök, szivatom de nem kelletem magam meg erőszakolok ki belőle semmit, inkább az ő tempójában haladunk.

Csak nekem olyan érzésem van mkntha biztosra akarna menni, szóval amíg én nem vagyok 101% addig ott a barátnő, és ez kicsit furi.

2019. okt. 9. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Van barátnője.
2019. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mennyire lehet megbízható, ha a barátnője mellett veled találkozgat?

Egyébként valszeg félreérted a kedvességét, csak barátként gondol rád.

2019. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondta hogy nem csam barátkozni szeretne, mire én mondtam hogy dugipajtit nem keresek. És mondta hogy ő sem úgy gondolta.
2019. okt. 9. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Előbb tisztázza a jelenlegi kapcsolatát, és utána keressen új barátnőt.


Gondolj bele, ha most a jelenlegi párja mellett "csajozik" akkor melletted nem fog?


Most elhúzza előtted a mézes madzagot, aztán meg pofára ejt téged is egy másik miatt


Gondolom a másik lány nem tud rólad


Ilyen aljas hazugságokra akartok alapozni???

2019. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel továbbra is találkozol vele, azt hiszi, mégis összejön majd a dugi.
2019. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!