Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Roma származású gyerekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma származású gyerekkel járok de a szüleim nem engedik meg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok roma származású viszont a pasim az és ezt a szüleim nem nézik jó szemmel.Melyik legyen?

A-szakítás

B-mitsem törődni a szülökkel



#szex #randi #tiniszerelem #fajiegyenlőség
2019. okt. 24. 17:18
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
17%
Kedves #18, #19 Nem terelek. Sajnos be kell látni, hogy Magyarország társadalmilag ezen a szinten ragadt. A kommentelők több mint fele rasszista. És ha kimész Londonba ami tele van fekete bőrűekkel egy embert sem fogsz látni aki így állna hozzájuk. Van néhány de az többnyire magyar. És mint ahogy az előttem lévő #16-os szégyelli roma származását a lopások miatt úgy én pedig szégyellem magyar származásomat az ilyen rasszista elmaradott emberek miatt.
2019. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
De, terelsz, mert az okokat már nem vizsgálod, az meg nevetséges, hogy elő akarod adni, hogy Londonban is csak a magyarok rasszisták.:D
2019. okt. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

" válaszából tekintve 16. egy értelmes és kedves fiú, miért a soron keresne magának párt?"


Le vagy maradva 5 körrel.

Nem is érted mit írok

Ellentmondásos, hogy ő maga se kezdene cigánnyal, de mástól meg elvárja, hogy igen és ne legyen előítéletes:D


Annyira okosnak hiszitek magatokat, de közben meg olyan ostobák vagytok, hogy az nem is igaz.

2019. okt. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mar egy ev eltelt a kerdes kiirasa ota. De gondoltam ide irok par mondatot. Undorito amiket itt leirtatok. Azt kivanom mindannyian meredjetek meg legkisebbtol a legnagyobbig!!😆😆 edes istenem
2020. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hogy lehet hogy egy árja magyar az alsóbbrendű kiirtásra kerülő fajjal keveri dns-t? Szákitsatok!!!! A saját fajodból keress valakit!!!!!
máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!