Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van szerelem ami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van szerelem ami örökké tart?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,a családom szerintem nagyon normális és művelt, elég szigorúak a szüleim, szóval kissé "ómódinak" mondhatná a helyzetet pár ember. Anyával néha beszélek az ilyen fiús dolgokról is. Az az igazság, hogy mostanában kezd tetszeni egy fiú, vagyis nem tudom eldönteni, hogy ez már szerelem-e vagy még nem. Valószínűleg ő is érez valami vonzalmat, nemrég elhívott találkozni. A fiú nagyon rendes, intelligens, jó családja van, szóval abszolút nem az ilyen tipikus 2019es nagymenő akivel sosem tudnék elképzelni egy kapcsolatot. Viszont nem tudom, mi legyen, ha elkezdenének komolyodni a dolgok... én úgy érzem sose voltam még ilyen szituációban, hogy valaki iránt így érezzek, és nem tudom mi lenne, ha összejönnénk. Semmiképp se szeretnek olyan kapcsolatot, amiben pár hónap után kihuny a "tűz" és szakítás a vége. Én csak akkor akarok tovább lépni, ha van esélyünk együtt maradni tényleg sokáig. Csak nem tudom létezik-e vajon az örök szerelem, mert sajnos a mai világban olyak sok rosszat látok, a barátaim körében is: nagy a szerelem, összejönnek, eltelil pár hónap és szamitanak... Én nem ezt szeretném:(

Szerintetek van esély arra, hogy ez ne így legyen?

Lehet fura kérdés, de őszintén foglalkoztat.



2019. okt. 25. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, de elég ritka sajnos.
2019. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazábol amikor együtt oregszel meg valakivel akkor fogod tudni hogy igaz szerelem volt vagy nem.

Mert 10 vagy 20 év mulva is simán elválhatnak az emberek, tehát arra sem lehet azt mondani hogy igaz szerelem.

Főleg hogy az ember idővel változik.

Tehát aki egykor igaznak véltél, idővel nem lesz az.

2019. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!