Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Merjek nyitni felé? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek nyitni felé? (többi lent)

Figyelt kérdés

Másfél hete megismertem egy lányt, egy hétre rá elmentünk kávézni és másfél óra csak úgy elrepült.Nagyon közvetlenek voltunk egymással , elég deep témákról is beszéltünk. Én is és a lány is nagyon élveztük és megbeszéltük ,hogy lesz még folytatás. Mióta megismertem minden nap rendszeresen beszélünk.Suli előtt néha néha találkozunk. Minden reggel és este írunk egymásnak. A második randi hétvégén lesz. Szerintetek merjek nyitni felé ? Pl megfogjam a kezét ?Nem vagyok biztos magamban és nem szeretnék pofára esni.

17/F



2019. okt. 24. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem igen merj nyitni felé. De vigyázz másfél óra nem sok. Én még a legszarabb randimon is jól elbeszélgettem három órán keresztül a sráccal. Exemmel az első randi 6 órás volt, kb végig csak beszélgetés

Hajrá nektek :)

16/L

2019. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképp merj felé nyitni, ha nem is rögtön a követketőn fogod meg a kezét ha nem mered, de a végén már simán megölelheted. És utána szerintem nyugodzan fogd meg a kezét
2019. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak merj-e nyitni, hanem határozottan nyiss felé azok után, amit leírtál. Azt azért nem ajánlom, hogy találkozás után máris megfogd a kezét. (Hadd "szenvedjen" meg érted egy kicsit - ezt nem gonoszságból írom, de jó, ha egy kicsikét epekedik). Ezen a találkozón viszont mindenképp fogjad meg a kezét és ne is engedd el, legfeljebb kis időre. Erre a kézmegfogásra alkalmas lehet, ha pl. elcsodálkoztok az őszi faleveleken, a levegőben vonuló madarakon, egy repülőgépen stb. Megkérdezheted, hogy szeretne- e repülni, vagy elmenni a vándormadarakkal... Netán éppen veled kettesben? Na, ilyen rácsodálkozások után magadhoz szoríthatod és megfoghatod a kezét. NEM FOGSZ POFÁRA ESNI, hacsak egy kicsit is szimpatikus vagy a lánynak. És az vagy neki. Hajrá!
2019. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
A lányok szerelme a vibrátor de lehet hogy én nem értek hozzájuk.
2019. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen persze merj nyitni! Az egy plus pont a lánynál ha nyits mert akkor tája hogy magabiztos vagy és ha el is utasitja a szándékod akkor is csak egy kis idő kell neki😁
2019. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#4 inkább egy lányt se közelíts meg mert nem értesz hozzájuk
2019. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!