Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszenék neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenék neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, de nem tudom, hogy ő is így érez-e irántam. A barátnőim szerint tuti, hogy igen, de nekik annyira nem lehet hinni, mivel nyilván azt akarják, hogy tetszem neki. Viszont édesanyám és az egyik barátnője szerint is tetszem neki, pedig ők csak egyszer láttak minket együtt. De inkább kezdeném is az elején.


Szóval az egész úgy kezdődött (értelem szerűen), hogy megtetszett. Egy tánc tanfolyamon ismertem meg. Mindig ő a párom az órákon, mert a tanár mindig hozzá oszt be. A barátnőim is járnak erre a tanfolyamra, ezért mindig figyelnek minket, de mint mondtam, nem feltétlenül megbízhatóak.


Ezek az ő észrevételeik: -Elpirul mikor táncolunk

-Mikor éppen nem vele táncolok

mindig engem néz, a páromat

soha (mert azt csak mi ketten

táncoljuk, úgyhogy olyankor a

többiek leülnek)

-Az iskolában az udvaron

szokott figyelni, és gyakran

van az 5 m-es körzetünkben

-Mikor táncolunk szinte

magához ölel

Édesanyámék észrevételei: -Szerintük "úgy" néz rám, és

az ő szavaival élve tuti

bejövök neki

-Udvarias velem (ami nálunk

sajnos nagy szó)

Az én észrevételeim: -Szerintem nem vörös az arca mikor

táncolunk

-Mindig felém fordul legalább az

egyik lába a tanfolyamon

-Néha, mikor azt hiszi nem látom

vagy engem néz, vagy

valakit/valamit a környékemen

-Mindig próbál beszélgetést

kezdeményezni velem, csak mivel

nem igazán ismerjük egymást nem

sikerül neki

-Mikor táncolunk szinte magához

ölel

-Mindig próbálja elérni, hogy rá

figyeljek

-Néha lepillant az ajkaimra

-Mikor leülünk próbál a közelembe

ülni

-Folyton próbál megnevettetni

Szóval ez így összesen a tényállás. Ha ránéz valaki, egyből azt mondaná, hogy tetszem neki. Viszont itt jön a bökkenő. Durván egy hete SZAKÍTOTT A BARÁTNŐJÉVEL. És miközben jártak, közben vettük észre ezeket a jeleket. Meg mielőtt összejöttek az előtt is. És legjobb tudomásom és stalker képességeim szerint kb 3 hétig jártak, ami valljuk be édeskevés. Ráadásul egyszer szakítottak az alatt a 3 hét alatt. Az iskolában pedig szinte mint az idegenek úgy viselkedtek. Néha egy ölelés, néha egy kézfogás, néha szünetben együtt voltak, vagy suli után találkoztak, de mindig volt velük valaki más is. Szóval most nem értem, hogy mit akar. Vagy fuckboy vagy nem tudja eldönteni mit akar. A harmadik lehetőség amivel természetesen a barátnőim álltak elő, hogy féltékennyé akart tenni/ meg akarta nézni mit reagálok arra, ha mással van. Ami persze a világ legnagyobb marhasága, ugyanis ki az aki azzal akar megszerezni valakit, hogy elérhetetlenné teszi magát? Ezzel csak azt érte el, hogy már kevésbé tetszik (ha számmal kéne mondanom, akkor azt mondanám feleannyira).


Szóval, ha valaki esetleg tud tanácsot adni, akkor bátran! Mindennek örülök már, ami megoldásként szolgálhat. Kivéve azt, hogy kérdezzem meg tőle, mert nem akarom, hogy rájöjjön, hogy tetszik nekem. A lenéző kommentelőknek pedig, igen 14 éves kis porbafingó zöldfülű vagyok. Igen, fogalmam sincs mi az a szerelem, de nem emlékszem, hogy egyszer is említettem volna, hogy szerelmes lennék belé. Tudtommal mindig azt mondtam, hogy tetszik, ami NEM egyenlő a szerelemmel. Ezért is lenne szükségem támogató, segítő válaszokra, hogy jobban megértsem magam, és a körülöttem lévő embereket.


Előre is köszönök minden választ, és elnézést, hogy hosszúra sikeredett!



2019. okt. 29. 18:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyan okos voltam, hogy most olvastam vissza, nem azelőtt, mielőtt kitettem volna a kérdést. Szóval csak most vettem észre a temérdek helyesírási hibát, amiért elnézést kérek, de nem fogom egyenként kijavítani, mert sok van belőle.
2019. okt. 29. 18:33
 2/5 A kérdező kommentje:

És még valami! Milyen összeszedetten álltam neki! Ezt tanítani kéne!

Szóval még a saját észrevételeimhez, hogy mindig próbál a lehető legtöbb fizikai kontaktust létrehozni. Például mikor még szükségtelen összefognunk, vagy már nem kell, még mindig hozzám kapaszkodik.

2019. okt. 29. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tetszel neki ez evidens a leírtak alapján.

Próbál beszélgetést kezdeményezni, de nem sikerül. Miért nem?

Én ha te helyedben lennék akkor kezdeményeznék. Nem tudom mennyire engednek a szüleid telefonozni, csavarogni. Írj rá hívd el. Ha lehetséges. Ott csak ketten lesztek és máris minden más lesz. Ott ki derülne mi van. Lehet már együtt is lennétek.

Mondjuk én titkolnám.. Úgy izgalmasabb a dolog.


(minél többet gondolsz rá, annál biztosabb, hogy szerelmes leszel belé. Nem írom le a biokémia folyamatot, de hidd el így van.)


Csak bártan!


Na pussz!

27F

2019. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Azért nem jön össze neki a beszélgetés kezdeményezése, mert mindig csak mond valamit, amire tudok adni egyszavas választ, vagy még annyit sem, és így nem gördül tovább a beszélgetés.


És gondoltam arra, hogy kezdeményezek, de nem igazán szeretnék, mivel nem akarom, hogy kiderüljön végül, hogy tényleg csak fuckboy.

2019. okt. 30. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!