Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem fogok merni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem fogok merni iskolába menni.

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány (nem tudja) aki mellett ülök magyaron, és már háromszor beszéltünk Messengeren, és félek, hogy nem fogok merni iskolába menni.Mit tegyek?

2019. okt. 31. 00:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akkor ebben az esetben no para. Próbálj meg szóban beszélgetni vele, akár szünetben, akár órán. :D Jó, azért azt nem. :S Szünetekben beszélgess vele, esetleg sétáljatok a folyosón, udvaron. Nincsen ebben semmi, hogy megkérdezed tőle. Ha esetleg azt mondja hogy most WC-re megy, vagy büfébe stb, akkor sincsen belőle probléma. Utána is lehet próbálkozni majd máskor.


Tudom én is milyen az, mikor "belehabarodsz" valakibe, és nem igazán tudsz megszólalni, nem jön szó a nyelvedre, mert nem tudod hogy miről kéne beszélni, stb. Chaten, sokkal egyszerűbb úgy beszélni. Én is tudom. :D De attól függetlenül ne legyél beszari, teljesen általános dolgokról is lehet beszélgetni, mármint a korosztályod féle dolgokról. Bár nem tudom hogy hány éves vagy, mert azt nem írtad. És igazából mint minden beszélgetés, úgy el tud húzódni hogy az elkezdett 1 témából általában lesz legalább 10 féle. Szóval nyugiiii, relax. Beszélgetni nem bűn. Lehet, hogy esetleg bejössz Neki is!?


Hm... Próbálkozni kell.

2019. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!