Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, ha fiúként nem sokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha fiúként nem sokkal jobban érdekel a szerelem, mint a szex?

Figyelt kérdés
Én akkor is összejönnék egy olyan lánnyal akit szeretek, ha tudnám, hogy nem szexelhetnénk, számomra a szerelem és az ilyen dolgok sokkal fontosabbak. Barátaim erre azt mondták, hogy túl nyálas vagyok. Persze a szexet kívánom én is, de valamiért egy párkapcsolatban nekem még sem olyan fontos, a szerelem annál inkább. Szerintetek?
2019. nov. 4. 21:39
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, elírtam a kérdést.

"Gáz, ha fiúként sokkal jobban érdekel a szerelem, mint a szex?" így akartam

2019. nov. 4. 21:42
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem egyáltalán nem gáz. Mindnekinek más fontos egy kapcsolatban. Nem kell hallgatni a barátaidra, ha neked a szerelem fontosabb akkor maradjon is. Nekem például ez sokkal imponálóbb mint akit csak a szex érdekel.

20N

2019. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Ebben egyáltalán semmi gáz nincs, szerintem még aranyos is tud lenni egy bizonyos mértékig. Persze ne legyen túlságosan nyálas, számomra az egy picit férfiatlan.


18/L

2019. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
62%
Nyugi, nem gáz, sőt szerintem cuki is.
2019. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy gáz. Engem is jobban érdekel, és még sok más embert is.
2019. nov. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális fiúnak alap, hogy fontosabb a szerelem, mint a szex. Én össze sem jönnék olyannal, akinek fontosabb a dugás, mint én.
2019. nov. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem gáz hanem inkább aranyos és tiszteletre méltó.

Manapság nincs sok olyan lány aki szintén így érezné, de azért vannak néhányan köztük én is

17L

2019. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az, ez lenne a normális de nyugi addig még sokat fogsz koppanni amíg megtalálod a másik "feled" ezt én tudom mert nekem is hasonlit a természetem bár visszaélhettem volna másokkal mégse teszem legalábbis még egy ideig..😏
2019. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!