Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
6.os vagyok és nem tudom mivan az egyik lánnyal sokszor néz, leginkább tesi órán amikor elmegyek pl. focizni akkor ő is jön. Ha pl. kiütőzni megyek akkor is jön utánam. Ha kérdeznék órák után akkor nem válaszol, elszalad "haza". Tesin mindig a csaptomnak drukkol. Egyébként nekem is tetszik egy kicsit...

2019. nov. 4. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Simán tetszhetsz neki de ebből még nem lehet tudni. Lehet véletlen is hogy pl pont akkor megy focizni amikor te. Meg nem mindegy hogy mit kérdezel. Ha olyat, hogy tetszek neked?-hát akkor én is elszaladnék:D

Amúgy ki lehet deríteni de ez így még kevés infó. Hagondod írj többet én is lány vagyok és nekem is tetszett már fiú, hátha tudok segíteni:)

2019. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyre többet beszélgetünk , nevetünk és angol órán egymás mellett ülünk, máskor nem nagyon merek odamenni hozzá. És eggyre jobban tetszik.
2019. nov. 6. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!