Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Nagyon tetszik az osztálytársam

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, 2 éve vagyunk osztálytársak, ez idő alatt nem szúrt szemet nekem, de idén... nem tudom miért, de fojton csak rá gondolok, szünetekben bámulom... Az a baj, hogy egy elég zárkozott srác vagyok, nem igazán merek beszélgetni/nyitni felé. Már próbáltam neki sugalni, hogy tetszik nekem (találkoztunk egy bulin, személyesen akartam neki mondani, de sajnos megbetegedett, így megírtam, hogy nagyon csinos volt, köszin kívül semmi mást nem válaszolt)Van bármi esélyem?

Nem is tudom miért írom ezt ki... tiszta hülye vagyok, talán csak...



2019. nov. 10. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyél kicsit bátrabb szedd össze magad ha akarod menni fog sok sikert~



16L x.x

2019. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
légy tökös
2019. nov. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél férfi. Bókolgass,szemezz vele,tarts cele szemkontaktust stb.
2019. nov. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólad, tegyél a véleményükre, menj oda hozzá. Nézz Nicholas Viktort, Ő ebben többet tud segíteni.
2019. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Látom éjjel írtad ki. Ilyenkor felmerülnek azok a gondolatok amiket csak mélyen rejtegetünk magunkban.

Adok egy tippet. Légy érinthetetlen és romantikus. Érdeklődj iránta szenvedélyesen :$

2019. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!