Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miert csinalja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiu az evfolyamon aki nagyon sokat kepzel magarol. A baratnom viccbol belikeolta az egy evvel ezelotti kepeit. Masnap a srac rammosolygott es kacsintott. En akkor elkezdtem erzeseket erezni iranta. Kesobb beaddolt snapen majd ki ujra be es megint ki. Utanna eleg fura volt velem sose mosolygott viszont nezett. Nemrég volt egy eleg felreertheto szovaltasunk is. Mostanaban pedig mindig bunko velem de en ugy veszem eszre ez neki tetszik. Neha kedves neha nem. Viszont ha a kozelben vagyok mindig nez. Mostanaban meg mindig ilyen onelegulten mosolyog. Viszont a multkor eszrevettem hogy nezett es baratja rondan nezett ra ezek utan pedig a srac nem nezett ram tobbet az nap. Szerintetek most ez mi?

16/L


2019. nov. 13. 20:04
 1/1 anonim válasza:

Meg akar téveszteni 😃

Szórakozgat meg ilyenek, várja hogy belé zugj..lehet hogy szép lánynak tart mert akkor miért csinálná ezt..a másik opció hogy bejosz neki csak ő igy mutatja ki, és próbálja elhesegetni ezt a gondolatot.

2019. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!