Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért baj az ha valaki tinikén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha valaki tiniként bulizni? Akár házibuli akár disco

Figyelt kérdés

Bárkivel beszélgettem mindenki azt mondta, hogy nem szereti a bulizós lányokat. Nemértem ettől nem lesz senki kevesebb vagy több. Nem szoktam magam tulzottan leinni, de mikor valaki pl.instagramon meglátja a bulizós képeket akkor egyből r**ancnak könyvel el. Miért?

17/L


2019. nov. 14. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom mert gondoljak hogy ott akar fiuval is vagy

Vagy hogy ott hogy viselkedhetsz


Hmm en ismeroseim/akivel beszeltem szeretikxd vagyis nem egy negativ dolog

2019. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
azért mert a fiuķ jobban szeretik a szerény lányokat:) most öszínten egy lánynak mi keresni valója minden héten egy discóban?😂 ez azert nem szimpi... én is jártam bulizni de. Nagyon rítkán.. inkább a szüleím, testvéreimmel voltam vagy a barátaimmal.. mozi, séta stb. Talán kicsit unalmas is volt az életem..:)de éltek haltak értem a pasik. Persze.. adtam is magamra. És mellé társult a szerénységem is. Ami egy pasinak topp 10 ;)
2019. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Én azért nem szeretem a bulis lányokat mert tudom hogy mennek a bulikon a dolgok, egyszerűen ha egy lány egyedül vagy barátnői társaságban eljár bulizni csak idő kérdése hogy megcsalja a barátját. Ilyen lányokban nem tudok bizni, mivel annyi és annyi negativ történetet ismerek, kis pia illetve barátnők noszogatása és bármi megtörténhet, ilyen a buli.

2019. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Én pl nagyon szeretem, ha egy lány tud bulizni, és nem egy befásult fap*csa. Örülnék, ha az én barátnőm is szeretne bulizni, de sajnos ő nem ilyen, szóval szerintem, aki azt mondja, hogy a férfiak nem szeretik a bulizós lányokat azok ilyen tipikus bulizni nem tudó, öregember életet élő noob
2019. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Bár mondjuk 3-asnak igaza van, ha megcsalod a pasidat az ilyen bulikon, az nem király...
2019. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
#4 attól hogy valaki nem bulizik diszkóba, attól még lehet jófej meg társai. Ehhez nem kell pia, meg hasonlók.
2019. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Én havonta kb 1-szer jártam el a barátnőmmel bulizni. Jól éreztük magunkat, pedig nem pasiztunk, nem ittunk és nyilván nem is akarunk, Azért mentünk oda mert jó volt táncolni, meg egy kicsit kikapcsolni. Kb olyan 2-ig voltunk aztán eljöttünk. Manapság már csak 1-2 alkalommal egy évben esetleg.

20N

2019. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Nekem nem baj de mint tudjuk mièrt mennek oda a lànyok....
2019. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért mert mindenki tudja melyik nem miért jár oda. A csajok minimum tetszelegni élvezni a tekinteteket az érdeklődést a figyelmet főleg, ha jó pasiktól jön a srácok meg csajozni.
2019. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor én valami hibrid vagyok, mert sosem pasiztam buliban. Haverokkal leültünk beszélgetni és ennyi.

Amúgy meg vannak jobb és rosszabb szórakozóhelyek. Ne a Rioba menj.

2019. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!