Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben. Ez helytelen? Kérlek, olvassátok végig.

Figyelt kérdés
Szóval most kezdtem a kilencediket, és nem ismertem senkit, csak egy lányt . A gólyatáborban csapatok voltak, és egy csapatba kerültem egy fiú osztálytársammal, akiről szól a kérdés, legyen a neve pl. Laci xd. Szóval Laci a gólyatábor után, de még a suli előtt rámírt, de én még azt sem tudtam, hogy hogy néz ki, mert 1 napos volt a gólyatábor, így nem is beszéltünk. Azóta minden nap rámír, rengeteget beszélünk, és kezd nagyon megtetszeni. Nagyon flörtöl, céltudatos, intelligens, és nagyon kedves. A probléma az, hogy nemrég kiderult, hogy van egy exe, akit nevezzünk Andinak. Andi szintén az osztálytársam, akivel nagyon jóba lettem. Nagyon bírjuk egymást. És ugyebár barátnő exe az tabu. Csak mi már Lacival azelőtt beszéltünk, mielőtt megtudtam volna, hogy Andi az exe. És ezt az egész osztály tudja már. Félek, hogy kínos lenne. Plusz ott az a szabály, hogy osztalytars az eleve tabu. Andi azt mondja, hogy egyáltalán nem zavarna, sőt, örülne nekünk, meg őt nem a kapcsolatuk elvesztése zavarja, hanem hogy haverkent hiányzik neki. Azt mondja, nem zavarja, sőt, örül, de ezt nehezsn hiszem el. Gyakran mosolyogva érdeklődik Andi, hogy beszéltünk-e még. Andival fogadtunk is, hogy még december előtt megkerdezi, hogy megprobaljuk-e együtt. Lacit nagyon megszerettem, és én is akarom ezt, de hogy Andi is ott van, akit nagyon szeretek, nem tudom mi legyen. Mi a véleményetek erről? Mihez kezdjek?

2019. nov. 18. 01:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt tudja az osztály hogy Laci és Andi együtt voltak. Azt nem tudják, hogy Lacival beszélek.
2019. nov. 18. 01:08
 2/5 anonim válasza:
28%
Osztálytárssal SOHA! Ha nem működik a kapcsolat akkor utána éveken keresztül össze lesztek zárva és kellemetlen, feszült lesz a légkör. A másik....a barátok sokkal többet érnek mint egy fiú, összejöhettek még később is ha annyira akartok, még alig ismered, ezért nem érdemes elveszíteni "Andit" akivel annyira jóba lettél
2019. nov. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

NINCSENEK ilyen szabályok!!!

Ezeket olyanok találják ki, akiknek nem jött össze, és csalódtak.

Aki tetszik, és nincs párja, arra rá szabad/rá kell mozdulni!

2019. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
56%

3-as!

2-es vagyok.....Összejött köszi! Ő lett a férjem és a gyerekeim apja! Egy osztályba jártunk 5 éven keresztül, de a normáslis ember gondolkozik mielőtt cselekszik! Mi megvártuk hogy vége legyen a sulinak, utána egyből egy párt alkottunk. Ennek már 9 éve! Szóval ne irigykedj, nem mindenki olyan mint te, feküdj csak alá mindenkinek akinek lehet, majd meglesz az eredménye! :D

2019. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

hasonlo helyzetben voltam

szerelmes lettem a legjobb fiu baratomba es ezt eloszor csak egy embernek mondtam el, a legjobb baratnomnek

honapokig szurkolt nekem a baratnom

kozbe o is joba lett a fiuval

es a fiu ramirt hogy o szerelmes a baratnombe de hogy o ezt nem erzi viszonzottnak

en perdze nyilvan azt akartam hogy o boldog legyen

aztan a baratnom mondta nekem hogy hat o is beleszeretett

en jol fogtam fel

utana mar csak azt hajtogattam hogy jojjenek ossze

a fiu boldogsaga volt a lenyeg szamomra

es a mai napig nagyon kozel allnak hozzam

ennek mar egy-masfel eve

tehat szerintem mondd el

lepj a fiu fele ha a baratnodet nem zavarja tenyleg

mert ha zavarna tenyleg akkor nem ezt mondana

mert a baratnod

2019. dec. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!