Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Emlékeztek, amikor augusztusba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tejbedarás Nokedli J kérdése:

Emlékeztek, amikor augusztusban feltettem nektek egy kérdést, egy bizonyos fiúról? És emlékeztek mit feleltetek rá? Ha igen, kérlek olvassátok el, és gondolkozzatok el, hogy vajon tényleg ezt kellett volna írnom?!

Figyelt kérdés

Augusztusba kértem egy srácról a véleményeteket, hogy szerintetek "szeret?", és sokan írtárok privibe is, hogy csak kihasznált, és nem kellek neki. Ezen el is gondolkodtam, aztán hagytam, nem írtam, nem kerestem. És lássatok csodát, felhívott, és találkozót kért. Hát nagy nehezen, de belementem. Úgy gondoltam, ezek után megérdemli, hogy fél óra után otthagyjam. Nah hát úgy is lett. Aztán kért még egy találkozót, akkor már elég hosszasan elbeszélgettünk, majd hazakísért. És ez így ment hetekig, persze csók és miegymás nélkül. Így a 6. -7. "Randi" után kezdtem azt érezni, . Hogy lesz valami még ebből a dologból. Hát. Úgy is lett, és már 1 hete együtt vagyunk, és nagyon boldog vagyok vele. Igen tudom, hogy ez az 1 hét nem sok idő, de nekem olyan mintha mindig is együtt lettünk volna. Szóval fiúk/lányok én azt ajánlom, ne legyetek szomorúak, és sose adjátok fel, hisz a remény hal meg utoljára❤

Remélem ezzel segítettem pár embernek, és sikerül válaszolnom pár privát kérdésre is.😊❤



2018. okt. 26. 23:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
74%
Meg is Durrantott már?
2018. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Pfff... :D

Fúúú, 1 hete vagytok "együtt", de csók sem volt. Aztamindenit, de komoly...aztán meg majd jössz ide sírni, hogy mégis nekünk volt igazunk. ;) Túl nagy az a rózsaszín köd...

2018. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

A következő kérdésed meg az lesz, hogy "emlékeztek, hogy hülyét csináltam magamból és nektek volt igazatok?"

Az, hogy tetszel neki vagy szeret téged, hatalmas nagy különbség. Kis naiv.

2018. okt. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Hogyne emlékeznénk, nyilván. Csakis. Pfff...


De őszintén kívánom neked, hogy legyen igazad. Legyél boldog.

2018. okt. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Majd ha megkettyint és utána is veled marad, akkor gyere ide reményt osztani. (Különben persze, minden tinire szoktunk emlékezni, aki felteszi a "szerintetek szeret?" kérdést, hiszen ez olyan egyedi.)
2018. okt. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
70%
Srácok, ne már, ez annyira egyértelműen troll kérdés
2018. okt. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Vagy te vagy a világ legnagyobb bal f...a vagy ta vagy a legnagyobb toroll világon mind a 2-höz gratulálok bármik is vagy
2018. okt. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Értelmezzetek légyszíves....!!!

Csók, a "randik" alatt nem volt....

Most, hogy együtt vagyunk, hülyén nézne ki, ha nem csókolnám mega saját barátomat...

De amúgy ti annyira okosnak tartjátok magatokat, hogy az már fáj😂😂😂

Jó lenne, ha nem az én posztjaim alatt élnétek ki az unalmas perceiteket, mert pont nem rátok vagyok kíváncsi....

Köszi😊

2018. okt. 27. 10:15
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Jó lenne, ha nem a gyerekes "posztjaiddal" élnéd ki unalmas perceidet. Mert pont nem rád vagyunk kíváncsiak...

Köszi😊

2018. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem rám vagy kíváncsi, mégis az én posztom alatt ugrálsz😕

Nah akkor hogy is van ez??😕😂

2018. okt. 27. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!