Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Megbolondítvez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rebi ^^ kérdése:

Mit tegyek? Megbolondítvez a srác de lehet csak jártszik velem. Picit hosszú. De olvassátok el légyszíves 😬

Figyelt kérdés
Van egy srác.. Ki***ott jól néz ki.. Kockahas..csodálom hogy nem modell😂😬 Megismerkedtem ezzel a sráccal egy fesztiválon.. 2018 nyarán.. Már előszőr is megnézett. És közeledett. Poénkodott.. Sokat hülyültünk. Első látásra beleszerettem 😒😒😒 de tudom hogy az ilyen pasikért a lányok ütik le egymást. Én meg nem vagyok a világszépe.A fesztivál után is rengeteget beszélgettünk facebookon. Jó fél éve beszélünk.. Már mondta hogy szeret.. Imád.. Hogy ő más lányt nem akar.. És olyan aranyosan becézget.. "Sziszám" "angyalom" "drágám" és hasonlók. Nemrég megigérte hogy eljön ide ( kb 40 km re innen lakik) MEGIGÉRTE.. És visszamondta.. Annyi kifogása volt.Követni se tudtam. Ezen kivűl mesél folyton hogy milyen csajokkal beszélget. Hogy most ezzel a csajjal van.. Azzal a csajjal van.Instagrammon is cicababákat kedvelget.. És egy csomo lányt..( az én képeimhez sose íja hogy szép vagyok.. De már láttam hogy más csajnak a képéhez írt ilyent.. Mikor rákérdeztem azt mondta hogy ő nem szokott más lány képéhez se írni). És fáj.. De nem akarom mutatni hogy féltékeny vagyok 😬 folyton mondja hogy szeret..de amikor más lánnyal beszél engem lepattint.. Annyira beleőrűltem.. Idegbeteg leszek ha ez nem változik valahogy .. Mit tegyeek???😞😞😞😞

2019. ápr. 6. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szórakozik veled, nem szeret, és sajnálom, hogy bedőltél neki. Tipikus playboy, felejtsd el a fenébe.
2019. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Kockahastol nem lesz valaki modell kislány :) amugy egyerzelmuen szorakozik, nagyon naív talasztalatlan lehetsz, de ha nekem bejön egy lány, nem beszelek vele fel evig talalka nelkul. Egyszeruen csak elvezi a rajongasodat, ennyi. De meg dugasra sem kellesz neki mert nem akar talalkozni.
2019. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnálom, de ez egyértelmű játszadozás. Szerintem jobb ha megmondod neki hogy hagyjon békén... És hát felejtsd el
2019. máj. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!