Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz szalagavatónk és én már felkértem egy lányt táncolni, azt mondta szívesen táncol velem, azóta meg mintha jobban közeledne felém, pl. ma fakt után felajánlotta, hogy elkísér a buszra, sűrűn mosolyog rám stb.

Egyébként egy nagyon aranyos és szép lány

Amúgy nekem ő bejön és csakis vele szerettem volna táncolni(ezért kértem fel ilyen korán mert tudom, hogy más is vele szeretett volna)


Most így visszaolvasva elég gyerekes írásnak tűnik de ezt betudom annak, hogy elég fáradt vagyok, meg lehet vab egy kis rózsaszín köd is:'D

Mind a ketten 18 évesek vagyunk



2019. nov. 25. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ra eros esely.
2019. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van rá esély mert egy lány nem csak úgy ajánlja fel h elkísér a buszra
2019. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezért gondolom

Eléggé meglepett, meg elég erősen ölelt meg(mondjuk mindig így szokott megölelni), szülinapomon amikor hajnalban ültünk a tűznél akkor a vállamra hajtotta a fejét, de egyszer aludtunk már együtt(tavaly nyáron)

2019. nov. 25. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem odavan érted!

Valamikor suli után hívd el valahová, a többi meg majd jön magától. :)

2019. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem igen. Hívd el valahova,na hagyd veszni. Hajrá!
2020. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!