Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ezek jelek hogy érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezek jelek hogy érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Az szóbanforgó srác az osztálytársam. Nem sok ideje ismerjük egymást mert ugye most kezdtem a középsulit szóval új osztály új környezet stb.Egy ideje azt vettem észre hogy random stíről és amikor ránézek akkor nem kapja el a tekintetét hanem tovabb néz. Nos tudni illik a srácról hogy nem az a tipikus rossz fiú alkat hanem inkább csendesebb de a humora nagyon jó.Mivel ugye a csendesebb fiúk közé tartozik így azt feltételezné róla az ember hogy nem annyira magabiztos de ha látnátok azt amit én mikor a szemembe néz.......valami irtó jól néz ki ilyenkor és azt vettem észre hogy csak akkor ilyen amikor engem néz. Ez azért már jelenthet valamit nem?!

Egy másik dolog hogy amikor a haverjai ott vannak akkor nagyrészt velük foglalkozik de amikor pl akarok mutatni neki valamit rögtön rám figyel.

Lányok közül is csak velem beszélget a többiekkel nem annyira beszédes.


Szerintetek ezek jelek amiket ő küld hogy lépjek vagy valami mást jelent?



2019. nov. 25. 23:17
 1/7 anonim válasza:
Igen, ez egyértelműen arra utal, hogy tetszel neki. Én azt javaslom, hogy kezdj el vele beszélgetni vagy barátkozni (Ha eddig még nem tetted), és akkor biztosan ki tudod deríteni a szándékaid.
2019. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
*szándékait. Bocsi, elírtam.
2019. nov. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

Barátok vagyunk szóval beszédtémát találni nem lesz olyan nehéz....

2019. nov. 26. 08:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószinüleg tetszel neki, szóval hívd el valamerre, vagy menj oda szünetekben és beszélj meg vele olyan dolgokat amiket mással nem beszélsz meg, esetleg kérj tőle tanácsot egy téged érintő fontos dologban, stb. Sok sikert!
2019. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Légy nyitott, hogy lássa rajtad, hogy nem csak barátként tekintesz rá, akár ki is próbálhatod, hogy amikor többen beszélgettek, de ő is ott van, akkor feltűnően figyelsz rá, de ha mások beszélnek, akkor inkább közömbös vagy. Hidd el, bíztató eólesz neki, hogy te őt tünteted ki a figyelmeddel, és ez talán elég lökés lesz, hogy kezdeményezzen. És hagyj neki teret! Ne siettesd a dolgokat, legyél mindig kedves és megértő, azt jobban szeretik a fiúk, ha hagyják őket kibontakozni az ismerkedésben. Végülis rajtuk is ott van a nyomás, hogy nekik kell a kezdeményező félnek lenni, a lányoknak meg elég várni (pedig baromi nehéz tud lenni, tudom). :)
2019. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat!

Próbálom megvalósíani őket!!

2019. nov. 27. 21:28
 7/7 A kérdező kommentje:
megvalósítani*
2019. nov. 27. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!