Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a haveromba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a haveromba, aki csajozógép, de nem akarok lemomdani róla. Mit lehetne vele tenni?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt jó kapcsolatom,mert mindíg megcsaltak,pedig amikor ismerkedtem még tök normállisnak tűntek.Most van egy haverom ,akit 3 éve ismertem meg, és most Pestre költözött.Eddig keveset tudtunk találkozni,mert mindíg más városban lakott a munkája miatt.A helyzet,hogy beleszerettem,nagyon,de ő nem akar komoly dolgot(Ezt őszintén megmondta, ami miatt nagyon becsülöm)Ennek az lett a vége ,hogy idővel sikerűlt megfűznie..Elsőre megbántam,mert azt hittem megkapja amit akar, és eltűnik ,de nem. Ugyanúgy barátkozik velem.Ekkor eszembe jutott,mivan,ha csak amiatt barátkozik? De,ez se igaz teljesen, mert csomó más lány is szereti őt.. ha tőlem,akkor mástól is megkaphatná.

Ez a srác képes a szerelemre ,mert egyik lányba beleesett,és akkor abba is hagyta a csajozást,max haverkodott. Aztán szakítottak. Most egyenlőre csak velem találkozik,én meg próbállom elérni,hogy észrevegye,hogy én tényleg szeretem,és nem átverem( de persze neki se az kell aki tényleg becsüli) Segítséget kértem valakitől ,és azt a tanácsot kaptam,hogy nézzek a szemeibe, és mondjam meg neki,hogy mennyire fontos nekem.

Meséltem a srácról,és mivel akitől tanácsot kértem psichológus, azt mondta,azért fekszik le mindenkivel, mert visszaigazolást vár arra,hogy őt szeretik,hogy ő valaki,és szükség van rá, amibe lehet valami,mert nem sok szeretetet kapott.


Elhatároztam,hogy megpóbállom elmondani neki( tudja ,hogy bejön nekem, de szerintem azt hiszi,hogy ez ilyen tetszés max) Nem tudom hogy kezdjem. Egyáltalán ,hogy érjem el,hogy a szemembe nézzen amikor elég hiperaktív srác ,és gyakran ideges. Ha nagynehezen sikerűl is,mit mondjak neki? Hogy fogalmazzak,hogy azért ne ijesszem meg,vagy ne érezze túl nyomulásnak.?


Rák csillagjegyű( nem hiszek annyira a csillagjegyekben, de elvileg a rák érzékeny)


2019. dec. 1. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én megpróbálom neked megfogalmazni mit kell tenned. Tudom azt hogy mennyire meg tudnak fogni minket lányokat az ilyen csajozós rosszfiúk. Tapasztalat. Van bennük csibészség, vonzó tud lenni. Na, próbáld elérni hogy minél jobban megkedveljen téged, minél jobban érezze magát veled. Sokat legyetek együtt, sok időt fordítsatok egymásra, legyenek élményeitek. Akár egy felszabadultabb lazább vagy mélyebb beszélgetés, hülyülés, kicsit valami lelkizés, akármi. Próbáld elkapni az érzékeny pontját lelkileg. Elhiszem hogy laza srác lehet, de biztos tud komolyabb is lenni ha úgy van. Hozd elő belőle. Gondoljon rád akkor is ha nem vagytok egymással.

És csábítgasd is, csípd ki magad jobban ha vele vagy, viselkedj vonzón, bolondítsd magadba. Keresd a közelségét, öleld át csak úgy, vagy ha ugratjátok egymást piszkáld, kicsit ütögesd incselkedve vagy ilyesmi. Legyél te is csibész, vagy célozgass néha. Az ilyen fiúk szeretik a hozzájuk hasonló csibészebb lányokat.

Hogy érzed egyébként, te mennyire jössz be neki? Valamennyire biztos, ha megfűzott téged és találkozgat ugyanúgy veled.

És hány évesek vagytok?

Remélem összejön valami és tudtam segíteni:)

17/L

2019. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen ez elég sokat segít most ,ugyanis eddig elég félénk,és halk voltam a közelébe.

Hát ő 23 én 19.

Igazából nehéz megmondani ,hogy ő közelít e vagy sem. Sose írok rá, mindíg ő ír ,és ő hív. Néha olyan,mintha kivételezne velem, deee múltkor láttam,hogy egy csaj a háttere. Elvileg exe.Én úgy veszem nem engedte el teljesen.Szokott figyelni a srác. Pl mindig megnézi instán a napom..jóó ez persze nem jelent semmit, de legalább tudom,hogy azért figyel mi van. Annyi,hogyha együtt vagyunk, nehezen tudok bármit tenni. Nehezen tudom lekötni a figyelmét ,mert félénk vagyok. Épp ezért kértem a tanácsot😅 Amit írtál elég sokat segít

2019. dec. 2. 10:57
 3/6 A kérdező kommentje:

Oh még annyi,hogy azért se mertem még lépni mert, ahogy írtam is néha olyan,mintha érezne valamit, de néha meg olyan mintha teljesen csak barát lennék.

Pl mindíg azt mondja senkinek ne mondjam el hogy mi történt köztünk ,csak ránk tartozik.

Meg elkezdi elöttem,hogy kit húzna meg. Na mondom ok. Volt egy elmélete egy barátnőmnek,hogy és ha húzni akarja az agyam? Vagy magával is hadi lábon áll? Amibe bele gondoltam ,de nem hiszem. Szóval ógy nehéz vele. De mindent bevetek ,mert amúgy nagyon rendes,és senkit nem szédít.

2019. dec. 2. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta kérdező? Sikerült összejönnötök?
2022. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem..Mással próbáltam meg mert elegem lett aztán az kihasznált ugyhogy egy ideigy egyedűl voltam..Majd visszatért megint a bizonyos haver. Újra megszerettem,mivel elfelejteni se felejtettem el soha.

Egy ideig nornálisnak tűnt.Azt mondta megváltozott,és nincs senkije..erre mikor rá kerűlt a sor hogy lefekszek vele telefonon hívta a csaja ez meg felvette és rámszólt hogy de hallkan..Aztán lényegében lenémította a csajt miközben az ecsetelte a telefonba hogy mennyire szereti őt..

Nem kellett több..megundorodtam tőle és tiltottam.Itt a véga fuss el véle..

2022. szept. 24. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Köszönöm, hogy leírtad részletesen. :) Örülök, hogy a legjobbkor jött a hívás. :D Nagyon sajnálom, ugyanakkor ismeretlenül is büszke vagyok rád, hogy meg tudtad vele szakítani a kapcsolatot. Azért ehhez kellett erő, meg ha akkor kiábrándító is volt...

Renelem minden rendben, és sikerül/sikerült egy normális fiút találni.


31N :)

2022. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!