Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam,mióta újra megkezdődött a suli (az előtt is,csak nem ilyen szinten) állandóan engem basztat.Minden második szava rólam szól,hogy én ilyen vagyok,én olyan vagyok.Nem túlzok!Arra gondoltam,hogy lehet szerelmes belém csak szégyelli bevallani.Aztán lehet,hogy tényleg ennyire gyűlöl.Mi a véleményetek?
2019. dec. 3. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy az ilyen szintű gyűlölködés általában már a szeretet jele, mert egy normális ember nem foglalkozik azzal, amit utál. Persze egy ideig szeretünk puffogni, de aztán úgyis hanyagolja az ember a témát, mert csak a rossz érzések származnak belőle. Ha valaki huzamosabb ideig basztat, akkor szinte teljesen biztos, hogy titokban gyengéd érzelmeket táplál irántad, vagy csak szimplán irigy rád, és így akar önbizalmat szerezni magának. Más opció nem nagyon van. Kicsit jobban belegondolva rájössz, hogy a gyűlölet ugyanannyi energiát és időt igényel, mint a szeretet, éppen ezért csak azt az embert tudod utálni ilyen szinten, akit valaha szerettél (vagy még most is szeretsz). Sokszor úgy érezzük, hogy rohadtul utálunk valakit, akit soha életünkben nem is kedveltünk, de ez csak egyfajta önbecsapás, mert igazából ilyen viselkedést csak akkor produkál az ember, ha a gyenge pontját találják el, az meg nem sima utálat, hanem a szeretet és gyűlölet keveredése.
2019. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!