Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért a könnyűverű lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a könnyűverű lányok tetszenek? 17/F

Figyelt kérdés

Én tényleg egy normális barátnőt szeretnék, akibe meglehet bízni, és építjük egymást, nem romboljuk, mégis valahogy a könnyűverű, népszerű lányok jönnek be, akikről már megy 1-2 story.. A normális lányokat meg nem veszem észre, vagy valahogy minden más lány, olyan unalmasnak tűnik, és fárasztónak..

És sajnos, ezekbe a lányokba könnyen beleszeretek.. Jelenleg egy ilyennel húztam le 8hónapot, ami egy megcsalással indult, szerintem ezerszer megcsalt, mégis remegek miatta már 3honapja,nem bírok aludni.. Enis tudom hogy ilyenekkel nem kéne leállnom, mégis ez fog még. Miért?


2019. dec. 3. 22:22
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
75%
Ízlések és pofonok. Talán a kisugárzásuk, megjekenésük fog meg, vagy valami ebben a stílusban amit "képviselnek". Hazudnék ha azt mondanám, hogy én nem kavartam ilyen lányokkal, sőt, egyik nagy szerelmem hasonló volt mint akikről itt írocskálunk. Hidd el ha elégszer megbántanak változni fog a véleményed, engemet is húztak elégszer csőbe. :D
2019. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Mert könnyebb megkapni őket,a normális csajoknál meg tekerni kell,kicsit lusta vagY!
2019. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
82%
Fétis nem válogat
2019. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Én is ugyanígy vagyok ezzel csak nálam a fiúk terén :/ 19/L
2019. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!