Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt mièrt csinàlhatja? Fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mièrt csinàlhatja? Fiúk ti csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel elkezdtem flörtölni, aztán ő is viszonozta ès ő is elkezdett velem flörtölni aztán meg mintha megijedt volna vagy nem tudom nem viszonozta többet ha flörtölni próbàltam vele, került. Aztán megint elkezdett velem flörtölni és megint kezdődött elölről az egész. Megijedt vagy nem tudom aztán abba hagyta utána megint elkezdte és ezt csináljuk már egy pár hete. Ez miért lehet? és még a fiúk mondják, hogy a lányok bonyolultak ... hah
2019. dec. 5. 15:55
 1/2 anonim válasza:
Igen szerintem is megijedhetett.Próbáld egy kicsit bíztatni őt mert ugy látom ,hogy nagyon bizonytalan szegényke.Vagy csináld azt,hogy egy ideig hanyagolod és ha fontos vagy neki akkor felmerül majd benne a kérdés,hogyhu ,,most nem foglalkoznak velem pedig nekem tetszet most lehet hogy nekem kéne lépnem"vagy valami hasonló és figyled meg ha tényleg érdekled fel fog keresni;)
2019. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) csak félek, hogy nem tetszem neki és csak bebeszélem :)
2019. dec. 5. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!