Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mennyire gondolhat engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mennyire gondolhat engem gáznak? Lehet egyáltalán még esélyem nála

Figyelt kérdés

A történet:

1-2 lánnyal karácsonyi dalt énekeltünk és bohóckodva táncoltunk a tesiöltöző előtt. Amikor úgy észleltem hogy a srác aki nagyon tetszik minket néz, lefagytam. Az egyik lány megszólalt hogy nézd ott az a fiú aki tetszik neked, erre azt mondtam hogy na nem mondod... visszanéztem és a srác még közelebb állt és engem figyelt, én teljesen zavarba jöttem elpirultam és emlékeztem ugrálni és mondtam hogy basszus, valaki törje már meg a csendet (teljesen kivoltam) erre a srác megszólalt hogy: “Szép vagy” és először vissza kérdeztem hogy tessék aztán a nyakába ugrottam és könnybelábadt a szemem. A lányok felszívódtak, elengedett és elkezdtem mentegetőzni meg mondani hogy milyen ciki vagyok, megszólalt a csengő ő végig nézett rajtam elmosolyodott és a szemembe nézett majd elment mellettem. Vajon mennyire tart gáznak? Mennyire égettem le magam?



2019. dec. 6. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire! Szerethető a bolondság! Fiatal vagy, inkább ugrálj, szórakozz, mint búskomoran ücsörögj! Álatalában az ücsörgőket ritkábban veszik észre!
2019. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok búskomor lenni, folyton bolondozok, nevetek, mosolygok és pozitív vagyok. Sokan mondják hogy egy cuki pozitivitás és energia bomba vagyok... de azért néha a bolondozás is sok tud lenni
2019. dec. 6. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy elolvastam ezt én éreztem magam szarul xD a srácnak a reakciója a leírtak alapján mi a franc. Végig bámul titeket és végül annyit mond, hogy szép vagy. Erre te a nyakába ugrasz. Ha ilyen könnyen lehetne csajozni istenem. XD (szép vagy! óóóóóó ezaz gyere! XD) mindenesetre a fiú reakciója az ami szerintem iszonyat gáz volt (mint akinek üres a feje). Bár nem tudom mennyire adtad át a szövegben ami történt.(Már bocsi, hogy leszóltam a kedvesed) xD
2019. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csak ennyit mondott, amikor elkezdtem szabadkozni cukin nyugtatott!
2019. dec. 6. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Na akkor mindjár más és minden szupi szuper :3
2019. dec. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!