Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez miatt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miatt már nincs esélyem nála?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány (nem tudja) és mostanában szokott engem nézni elég sokszor, meg Instán mindig lájkolja a képeimet.Na de neki van egy barátnője, és ő is szokott engem nézni, meg ő segített nekem valamiben.És azóta nem ülnek egy asztalnál, meg semmi.De most már nem lájkolta a képemet Instán azóta.Szerintetek bejelöljem Messengeren, hogy lássa hogy tetszik nekem?

2019. nov. 27. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne!
2019. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Márhogy melyiket akarod bejelőlni?
2019. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetne jobban meg fogalmazni a kérdést?


Most ha neked tetszik egy lány,aki néz"és like-olja a képeidet,annak barátnője is néz akkor? Wtf.eskű nem értem

2019. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok szerintem ne jelöld be mert

Csak le tiltani fog. Inkább beszélj vele személyesen és mond el hogy tetszik neked.

2019. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bokd meg facebookon!
2019. nov. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!