Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tobbi lent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tobbi lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lany, aki junius kozepe lattam meg. Nagyon megtetszettet, de ekkor meg volt barátja. Szeptemver kozepere sikerult megszereznem az instagramját, ahol irtam is neki. Erre nem valaszolt, azt mondta annak ir vissza akivel van kozos ismerőse. Ezert nagyon akartam a csajt, tehat november elejen is irtam neki. Ilyenkor se valaszolt. Ekozbe volt egy lany baratom, akinek meseltem, segitseget kertem. Idokozbe javasolta hogy irjak ra a lany egyik fiubaratjara. Rairtam, kiderult hogy sok a kozos bennunk, spanok lettunk, de nem ismerte annyira hogy jelentősen tudjon segíteni. Igy hat rairtam a legjobb lanybaratjara is, aki 8 eve ismeri lanyt aki bejon. Azt mondta, van egy srác, aki bejon neki, de a srác nem akar vele osszejonni. Ekozben volt a lanynak a szulinapja, es gondoltam elsokent felkoszontom. Fent maradtam , pontosan ejfelbe irtam neki. Erre se valszolt. A baratnoje azt mondta beszel vele majd. A lanyt nagyon szerettem , olyanokat irtam neki hogy o a tokeletes nekem. Ami igaz is. Egyszerurn nem tudnek massal osszejonni. Most hetvegen voltam korcsolyazni, ahol ott volt ő is a barataival. Ott kesobb megtudtam, hogy volt egy srac akit akkor ismert meg, es csókolóztak. Kesobb telefonon beszeltek, sziveket irtak egymasnak. Mellesleg a sracon latni hogy nem az igaz szerelmet keresi. En szerintem sokkal jobban megerdemelnem, amennyjt tettem erte. Egyszeruen nem ertem, miert kinoz az elet ilyenekkel. Mit csinaltam rosszul? Mit? Kérlek segitsetek, nagyon szeretnem a lanyt, de kb semmibe vesz, és lehet osszejon egy masik sraccal. Mellesleg a csaj nagyon visszahuzodo tipus.. 16/F vagyo

2019. dec. 10. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha őt nem érdekled ,akkor nincs mit tenni.

Szerintem lehet, hogy akkor se nagyon fog írni, ha a barátnője beszél vele.


"olyanokat irtam neki hogy o a tokeletes nekem. "


Ettől meg lehet, hogy megijed:D Ilyennel szerintem nem kéne a "semmiből" lerohanni másokat. :)

Ilyet szerintem csak akkor kéne, amikor már kialakult egy bennsőséges viszony:) Mert így simán elriadhat bárki:):) Szal ezzel így letámadni senkit egyből nem javaslok:D:D:D Lehet, hogy te őszintén így írtad, és az lehet tökre aranyos is, de egyúttal ijesztő, ha még annyira nem volt úgy kontakt közöttetek:D:D:D

2019. dec. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyomulós voltál. Ilyenekkel nem indítunk hogy egyből felköszöntöm stb. Élőben se szólítottad le ami megint csak hiba.

Nem az élet kínoz téged, egyszerűen ezt finomabban csináld legközelebb és a nrmből érts.

2019. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!