Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » H tudnek vegre tovabblepni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H tudnek vegre tovabblepni? Ennyire nehez felejteni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Tudom 15 evesen ne szerelmes legyek hanem tanuljak.. megnyugtatok mindenkit elore nem iszom nem dohanyzom sporoltok es tanulok rendesen.. egyetlen “bunom” a szerelem.. (igen ezt mar le kell irni h ne kapjak utalkozo kommenteket) szvl tavaly suli utolso 1-2 honapjaban megismerkedtem egy sraccal (egyik haverom haverja) mivel tavol lakik kozos ismerosokkel lementunk hozza .. talalkoztunk (kozvetlen ballagas utan) addigra mar ugy beszelettunk h a masik tudja h szerelmesek vagyunk... talalkoztunk.. setalgattunk beszeltunk.. kezenfogva setaltunk.. viszont en megijedtem attol h szerelmes vagyok.. igy masnap hazamentem es utana kevesbbszer irtam vissza stb.. kicsit eltavaolodtunk.. o megismerkedett egy csajjal de nem volt koztuk semmi csak setaltak.. csak en ezt meghallottam es elkezdtem vele flegmazni stb.. kesobb (sokkal) elmodntam mi a baj es h tudok a csajrol.. probalta elmondani h semmi nem volt es szeret de makacs voltam.. igy ment ez egy ideig mindig feltekenyek voltunk a tavolsag miatt.. viszont megis mindig kibekultunk megbeszeltuk.. aztan egy kozos ismerosunk megtetszett neki .. mivel en akkor nem irtam neki.. osszetortem.. hianyzott .. de ezen is tul lettunk de en meg mindig nem tudtam olyan lenni vele mint az elejen igy mondtuk h akk baratok.. oktoberben beszeltunk utoljara h neki ez nem megy nincs mar ertelme probalkoznia ... azota semmit nem tudok rola.. tul leptem.. vagyis azt hittem.. mikor kb 2 hete kiderult h o ram akart irni .. azota csak ra gondolok.. nem tudok mit tenni.. ra gondolok es sirok.. nagyon sokat sirtam miatta megsem tudom elengedni.. valaki lelkizni? Vagy h mit tegyek ? Hasonlo helyzet? Koszonom ha irtok.. privatokat is elfogadok
2017. dec. 28. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy így érzel. Velem is volt hasonló, csak nalam az volt hogy a legjobb barátom volt de ő többet érzett de én akkor csak barátként tekintettem rá , de később megtetszett de akkor már volt barátnője ....én is nagyon sokáig szomorú voltam mert a legjobb barátom is elvesztettem ...

Ha akarod írhatsz , ha ki akarod beszélni magadból

15/L

2017. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!